PTT Kredi Başvurusu İle Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm

Emekliler İçin Ptt Kredi, Ptt İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Aktifbank, Denizbank, Ingbank, TEB, Odeabank- Değerli okurlarım, bu yazımızda ülkemizin en eski ve en köklü kurumu olan PTT’nin Kredi Kampanyasından söz etmeyi planlıyorum. PTT hem şube sayısı, hemde iş sahası açısından oldukça fazla tercih edilen kurumlar arasındadır. Hepimiz kullanıyoruz. posta, telgraf, kargo derken, şimdide bankacılık noktasında önemli bir konuma yükseldi. PTT Bank özellikle de emekliler tarafından tercih ediliyor.

PTT BANK KREDİ BAŞVURU SÜRECİ

Bizlerde PTT Bank’ı sizler için araştırmak istedik. Elde ettiğimiz verileri de paylaşmak istiyoruz. Zira ülkemizin önde gelen bankaları ile çeşitli kredi anlaşmaları yapılmış. Kredi ihtiyaçlarınızda ptt şubelerine uğrayabilirsiniz. Burada bir form doldurursunuz. Bu başvuru formu hemen ilgili bankaya gönderiliyor. Ardından çok fazla beklemeden size cevabı geliyor. Eğer onay aldıysanız paranızı hemen gişeden alabiliyorsunuz. Dilerseniz şimdide bankalar ile yapılan kredi kampanyalarını inceleyelim. İstediğinizi seçebilirsiniz.AKTİFBANK N KOLAY KREDİ KAMPANYASI

Emekli maaşınızı PTT’den alıyorsanız, o halde Aktifbank’ın N Kolay Kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Üstelik kefilsiz ve şartsız nakit paranıza kavuşursunuz. Bu kampanya ile yararlanabileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Maksimum alabileceğiniz kredi tutarı ise 50.000 TL dir. Ayrıca kredi vadesi olarak en kısa 3 ay ve en uzun da 48 ay yapabilirsiniz. Faiz oranı 1,,75 dir. Müşterinin yaşı ve vade sayısı 84’ü geçmemelidir. Örneğin yaşınız 82 ise en fazla 24 ay (2 yıl) vade yapabilirsiniz

INGBANK KREDİ POSTAM

Ing bankası da PTT ile iş birliği yapmış. Tüm Ptt müşterileri bu kampanyadan yararlanabiliyor. Emekli maaşınızı PTT’den alıyorsanız 10 bin liraya kadar olan kredi talebinizde faiz oranı %1,79 oluyor. 10 Bin lira üstündeki kredi taleplerinizde ise faiz oranı %1,49 oluyor. Diğer PTT Müşterileri için ise faiz oranı %1,84 olarak belirlenmiş. Alabileceğiniz en düşük kredi tutarı 2.500 liradır. Ptt’den emekli maaşı alanlar için en yüksek kredi tutarı 45 bin lira ve diğer müşteriler için en yüksek kredi tutarı ise 20.000 TL dir.


Maksimum kredi vadesi 48 aydır. 75 yaşına kadar olan herkes yararlanabiliyor. Yani kredi vadesi ile yaşın toplamı 75’i geçemiyor. Yaşınız 72 ise en fazla 36 ay yani 3 yıl vade ile kredi çekebilirsiniz.

DENİZBANK HER DERDE DEVA İHTİYAÇ KREDİSİ

Denizbank’da emekli maaşınızı eğer PTT’den alıyorsanız kredi tahsis ücreti ödemeden kredi almanıza olanak tanıyor. Bu arada kampanyadan alabileceğiniz en düşük kredi tutarı 1.000 TL dir. En yüksek kredi tutarı ise 36 bin liradır. Faiz oranı da kredi miktarına göre değişmektedir. 2 bin liranın altında kredi çekecekseniz faiz oranı %1,75 olacaktır. 2 Bin liranın üstünde kredi çekecekseniz bu defa da faiz oranı %1,74 olacaktır. Kredi vadesini 3 ay ile 48 ay arasında yapabilirsiniz. Yaşınız ve vade sayısı 80’i geçemez.

TEB JET KREDİ

PTT ile TEB kredi kampanyasına imza atmışlar. Buna göre emekli maaşını PTT’den alanlar kredi tahsis ücreti ödemeden ihtiyaç kredisi alabiliyorlar. Nüfus cüzdanı ile başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Maksimum kredi vadesi 36 aydır. Sizlere sunulan faiz oranı ise %1,59 olarak belirlenmiş. Alabileceğiniz en düşük kredi limiti 1.000 TL ve Alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 20.000 TL dir. 70 yaşına kadar olan emekli müşterilerin başvuruları kabul ediliyor.

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİSİ

PTT’den emekli maaşı alanlar ile diğer ptt müşterileri odeabank’ın ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabiliyor. Kredinizi en fazla 48 ay taksit yapabiliyorsunuz. Emekli maaşını PTT’den alanlar en fazla 50.000 TL alabiliyorken, diğer PTT müşterileri ise maksimum 15.000 TL alabiliyorlar. Kredi tahsis ücreti vardır. Ayrıca hayat sigortası da yapılmaktadır.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonuna geldik. PTT’nin sizlere sunduğu kredi kampanyaları hakkında tüm merak edilenleri açıklamaya çalıştık. Ayrıca dilerseniz önceki konularımızdan olan Ziraat Bankası’ndan 48 Ay Vade İle 5.000 TL Masrafsız Tüketici Kredisi konulu yazımızı da okuyarak farklı bir kampanyadan da haberdar olabilirsiniz. En özel kreid haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir