Pullu etekler ile göz kamaştırmaya ne dersiniz ?

pullu etek modelleri
pullu etek modelleri

Yine söze trendler diye başlamak istiyorum sevgili melekler mekanı takipçilerimiz.. Çok abartılı,kokoş işi diye tabir edilsede pullu payetli etekler bu yıl trendlerde.Özellikle de pullu etekler,şimdiden en az bir tane edinmenizi tavsiye ediyorum. Daha önce ki yıllar da genellikle sadece özel gün ve geceler de tercih edilen pullu payetli elbise ve etek modelleri artık günümüz modasının ayrılmaz bir parçası haline gelerek sadece özel geceler de abiye modeli olarak değil gündüz vakti gezmelerinizde de tercih edebileceğiniz bir giyim modeli olarak yer alıyor.

payetli etek modası
payetli etek modası

Kombin edilmesi zor görünsede amaç dengeyi yakalayabilmekten geçiyor.Doğru kombin edilmesi durumunda pullu payetli etekler sadelikten hoşlanan kadınlarında eminim hoşuna gidecektir. Farklı renk ve tasarımlardan oluşan pullu etek modelleri ile girdiğiniz her ortam da şıklığınız ile dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Pullu etek modelleri kısa pullu etek modelleri, uzun payetli etek modellerinin yanısıra dar ve bol kesim kloş eteklerden oluşuyor. Şıklığına önem veren bayanların da büyük beğenisini kazanan pullu etek modelleri ilk bakış da kendini ve göz alıcılığını belli ettiği ve ön plan da olduğu için üstüne daha sade bir parça giymenizi öneriyoruz.2016 Babet Modelleri İçin Tıklayınız

İlk  olarak tercihiniz pullu bir etek olacaksa üzerine giyeceğiniz bluzun oldukça sade olması gerektiğidir.Mevsimi baz alarak kış aylarında sade kazaklar ile,yaz bahar mevsimlerinde ise yine sade tsirt ,bluzlarla kombin edilmesi gerekmektedir.Serin mevsim geçişlerinde omuzlarınıza atacağınız blazer stil ceketler,deri mont yada kot ceketlerle pullu etek kombininize bambaşka bir hava katacaksınız.

uzun pullu payetli etek modeli
uzun pullu payetli etek modeli

Her kadının gönlünde şıkır şıkır göz alıcı olma dürtüsü yatar.Muhtemelen pullu payetli etekler kombinlenmesi oldukça zor göründüğünden fazlaca tercih edilmiyor diye düşünüyorum.Pullu etek giyeceğiniz zaman elinize illa ki kokoş işi pırıl pırıl parlayan bir çanta almak zorunda değilsiniz,Sırt çantası kullanırsanız daha cool görüneceğinizi söyleyebilirim..Amaç her zaman uç noktalar ile dengeyi yaratmak..


Pullu Payetli Etek Modellerini İncelemek ve Hatta Satın Almak İçin Tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir