Renk kombin fikirleri

Renkli kırlentler oda görünümlerinizde renk çeşitliliği katmanıza yardımcı olabilecek ipuçları arasındadır.

Oda dekorasyonlarında her dekor ipucuna özen gösterirken rengi bazen göz ardı ettiğimiz zamanlar olabilmektedir. Halbuki renkler oda görünümlerindeki çeşitliliği arttırabilen en önemli ayrıntılar arasındadır. renk tercihinde sıcak renkler, soğuk renkler, enerji veren renkler ya da sıra dışı görünüme zemin hazırlayan renkler şeklinde çeşitlenen renk kombinasyonları arasından tercihte bulunarak odalarınızda etkili görünüm yakalayabilirsiniz. En enerjik renk olarak seçebileceğiniz kırmızı renk, turuncu, fuşya tarzı renkler odalarda ben burdayım diyerek gözleri o yöne çekebilecektir. İlla ki kırmızı hakim olsun demiyoruz. Sadece bu renge ara ara dekor ürünlerinizde canlı tutmaya gayret edin diyoruz. Üstte de şark görünümlü bir odayı anımsatan renkli görünümler ile harika dekoratiflikler yakalayabileceğinizi yansıtmaya çalışıyoruz.

Salonda mor ve beyaz uyumu karşısında da memnun kalabileceksiniz.

Salon dekorasyonları birçok kişi için en önemli dekorasyon fikirleri arasındadır. Mor ve beyazın uyumu ile karşınıza sunduğum üstteki modelde dekoratiflik karşısında beklentilerinizde tam manalı bir uyum yakalamış olduğunuzu fark edebilecek; farklı tonların uyum gösterdiği çiçek motiflerinin yer aldığı kırlentler ile oturma odasında aradığınız kaliteyi bulabileceksiniz. son derece ihtişamlı bir görünüme yer açabilen bu takımda halıdan, koltuklardaki renk ve kırlentlerde bütünlük sağlayıcı görünümlere kadar her ayrıntı içinde kaybolarak kendinizi en mutlu edecek ortamı yakalayabilirsiniz. Her ne kadar soğuk bir renk olsa da mor genel manası ile koltuk tercihinde bir çok bayanın karşı koymak istemediği renk alternatifleri arasındadır.Beyaz renk vazgeçilmeziniz olabilir.
Beyaz renk her zaman bir evde en yakışan renkler arasındadır. Beyaz hangi rengin yanına gelirse gelsin bir iç açıcılık ve kaliteli görünüm sunumu yaparak size kendinizden geçebileceğiniz muhteşem görünümler yakalama imkanı sunabilmektedir. Çiçeklere de yer verilen üstteki beyaz renk ile dekore edilen oda görünümlerinde kendinizi son derece rahatlamış hissedebilecek ve ferahlığın tadını en doyumsuz şekilde hissedebileceksiniz. Oda görünümlerinizde birbirinden farklı renklerle kombin yaparken verdiğim önerilerden faydalanma dışındaki düşünceleriniz için yorumlarınızı bekliyor ve size fayda sağlayabilecek tavsiyelerde bulunabilme garantisi veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir