Resimli Trend Örgü Modelleri İle Kışa Hazırlık Yapın

Resimli Trend Örgü Modelleri– Bayanların büyük ilgisini çekerek beğeni kazanan örgü modelleri farklı renk ve tasarımlar ile marifetli hanımların ellerin de buluşuyor. Aksesuar modellerinden bebek örgü modellerine, günlük ve özel günler de kullanmak üzere farklı örgü örneklerini sizler için galerimiz de bir araya getirdik. Galerimizi tıklayarak en güzel, yeni ve değişik trend örgü modellerini yakından inceleyebilirsiniz. Kışa daha çok varken aslında dolabınızı şimdiden dizayn edebilirsiniz. Örgü kazaklardan, örgü takılara, patiklerden, bere atkı takımlarına, elbiselerden, bolerolara kadar aklınıza gelmeyen türlü trend örgü çeşitlerini sizler için paylaşmak istiyorum. Bebek bekleyenler için çizgili bebek yelek modelleri konulu yazımıza buradan ulaşabilir örnekleri inceleyebilirsiniz.

trend örgü sal örnegitrend örgü sal örnegi

Son yılların en çok tercih edilen tunus örgü tekniği, en gözde örnekler resim galerimizde sizlerle olacak. Son zamanlarda yine örgüden yapılan takılar çok dikkat çekmekle birlikte o kadar çok çeşit var ki gördüğünüzde hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yine patik çorap modelleri, şık boyunluk örnekleri renk renk örneklerle bu kışın gözdesi olacak. Hem kendinize hem çocuklarınıza hem eşinize kışa hazırlık şimdiden birşeyler örmeye başlayabilirsiniz. Bu hem sizi negatif durumlardan uzaklaşır kendinize bir hobi edinmiş olursunuz. Yazın gittiğiniz tatilde, plajda güneşlenirken bile örgünüzü örerek stres atabilirsiniz. Bir önceki yazımızdan ve örneklerden esinlenerek siz de kendinize ve sevdiklerinize v yakalı bayan kazak modellerinden örebilirsiniz.


delikli v yaka bayan kazak

delikli v yaka bayan kazak

Bir v yaka örgü modeli de yukarıdaki modelde görülüyor. Buğday desenlerine benzer motiflerle şekillenen kazak gerçekten çok hoş görünüyor. Buğday tanelerinin delikli şekilde düşünülmesi daha hoş bir görünüm sunmuş. Kazağın rengine uygun içinize giydiğiniz body ya da gömlek dışardan çok şık görünecektir. Bunun yanında galerimizden trend örgü modellerini inceleyerek neler yapabileceğinizi görün. Kazaklar, bebeklerinize çeşitli örgüler, dışarıda ya da içeride giyilebilecek tüm örgü çeşitleri galerimizde sizlerle olacak. Hemen aşağıda yer alan galerimizdeki örnekleri inceleyebilir fikir edinebilirsiniz.

Trend Örgü Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir