Saç maşası ile doğal dalgalara sahip olun

doğal dalgalı maşalı saç modelleri
doğal dalgalı maşalı saç modelleri

Yeni girdiğimiz 2016 yılında saç modasında doğal dalgalı saçlar oldukça moda,yaz başında bu konuda size bilgi vermiştik.İri dalgalı saçlar için saç maşalarından faydalanırsak daha güzel görünümlü dalgalara sahip oluruz.Ünlülerde maşalı saç modellerini fazlasıyla kullanıyorlar. Günümüz de hemen hemen her evde bulunan saç maşası modelleri özellikle genç kızlar tarafından bir hayli yaygın bir şekil de kullanılıyor. Saç maşaları saçları düzleştirme etkisinin olduğu kadar saçlara doğal dalgalar vererek sizi hem günlük hem de özel günlere hazırlıyor. Pratik bir şekil de evde kendi saçınızı yapma fırsatı veren saç maşası modelleri ile farklı saç modelleri uygulayabilirsiniz. Ünlülerin tercih ettiği maşalı saç modellerini incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.

maşalı uzun saç modelleri
maşalı uzun saç modelleri

Saçlarınızın önlerini hafif düzleştirerek,saç uçlarınızın kıvrımlarını belirginleştirmek için saç maşasından yararlanarak yılın trendini yakalayabilirsiniz.Saç maşanızın uçları değişen modellerdense oldukça sanşlısınız diyebilirim,iri dalgaları yakalamak için boyutu büyük saç maşası ucundan faydalanabilirsiniz.Saç maşası ile belirgin bukleleri veya doğal dalgaları ev ortamında kolayca yapabilirsiniz. Maşayı kullanarak onlarca farklı saç modeli elde etmek mümkündür.

maşa ile yapılan doğal dalgalı saç modelleri
maşa ile yapılan doğal dalgalı saç modelleri

Birçok ünlüyü magazin dünyasında ve tv programlarında ,hatta rutin günlük hayatlarında maşa kullanarak  doğal dalgalı saçlarla görüyoruz.Eğer dalgalarınızın çok belirgin olmasını istemiyorsanız ,saç maşanızın ısısını düşüğe ayarlayarak daha doğal dalgalara sahip olabilirsiniz.Düşük sıcaklıkta yapılan dalgalar çok çabuk bozulacağı için saç spreyini bol kullanarak saçlarınızın dalgalarını daha uzun süreli kullanabilirsiniz.Saçlarınızı düzleştirdikten sonra yaptığınız dalgalar daha güzel görünecektir ama zamanınız kısıtlı ise saçlarınızı banyodan çıktıktan sonra ve nemini tam kaybetmeden doğal haliylede saç maşası yardımıyla yapabilirsiniz.


Saç maşası ile saça nasıl bukle yapılır diye bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda ki videoyu izleyerek bu konu da fikir edinebilir ve hatta yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir