Sakallı İpten Klozet Takımı Modelleri Ve Yapılışı

Anlatımlı sakallı ipten klozet takımı yapılışı ve modelleri 2016 yılında yapılan en güzel ve en yeni sakallı ipten klozet takımı örgüsü modelleri hususunda hem sizlere yapılışları ile alakalı bir video sunmak hemde en güzel örneklerini konumun altından vermek istiyorum arkadaşlarım. Dilerseniz öncelikle örneklerimizi tek tek inceleyelim sonra da sakallı ipten yapılmış olan her türlü örgü klozet takımı hatta perdeler ve kapı girişlerindeki paspaslara örnekleri sunan videomuzu izleyelim. Sakallı ip son yıllarda örgü dünyasında çok sıklıkla tercih ediliyor. Hazır şeyler çok pahalı gerçekten hele ki oldumu iyi bir şey olsun diye düşünürseniz altından çıkılamaz fiyatlar ortaya çıkabiliyor. Eğer örgü biliyorsanız kendi evinizi kendiniz dekore edebilirsiniz. Banyolarınıza da örgüden klozet takımı örebilir banyo dekorasyonunuza az maliyetle katkı sağlayabilirsiniz. Özellikle sakallı ipten örülmüş klozet takımlarına bayılıyorum ben. Hem yumuşacık hem rengarenk görünümleri ile banyolara çok yakışacak diye düşünüyorum. Hem de kolayca makinede yıkanabilir. Modelinizden sıkıldınız mı farklı model ve renklerde yeniden banyo klozet takımı örebilirsiniz. İster çeyize koyun isterseniz hediye yapıp sevdiklerinizi şımartın.

kelebek-motifleri-ile-suslenmis-sakalli-ipten-klozet-takimiBu şık modeller size fikir verecektir. Modellerinizin ortasında da ister çiçek motifleri değişik desenler koyun sonuç el emeği olunca en sade model bile çok hoş duracaktır. Özellikle şu yukarıdaki kelebek motifleri eklenen model çok hoşuma gitti. Rengarenk ayrıca örülmüş kelebek motiflerini ya da herhangi bir motifi sade bir modele eklediğinizde yine çok hoş görünüm elde edebilirsiniz.

sakalli-ipten-cicekli-klozet-takimi


Öreceğiniz klozet takımını klozet kapağına klozet ön yer paspası banyo paspası çöp kovasına kılıf olarak ve tuvalet kağıdını gizlemek için bir takım oluşturabilirsiniz. Yani demem o ki klozet takımınızdaki parçaları siz belirleyebilirsiniz. Dilerseniz daha değişik örgü klozet takımı modelleri için bu yazımızı tıklamanız yeterli olacaktır.

sakalli-ipten-orulmus-klozet-takimi ugur-bocegi-seklinde-sakalli-ipten-klozet-takimi

 

Tam olarak anlatımını içeren bir video bulamadığım için ekleyemiyorum arkadaşlarım. bildiğiniz bir video var ise lütfen bana yardımcı olun ve linkini verin ben videoyu buraya sizin sayenizde eklemiş olayım.

Modellerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz. Resimlerimize tıklayarak büyük halde incelemeniz ve görmeniz mümkündür.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir