Sedef Çiğdem Örgüleri Çok Kullanışlı Modeller Diyebilirim

Sedef Çiğdem Örgüleri– Deryalı Günler programında konuk olan Sedef Çiğdem yaptığı örgüler ila adından sözettirmeye başladı bile, eski sezon Ocak ayında yayınlanan programda kendisinin yaptığı bir çok modeli seyretmek isterseniz hemen aşağıda yer alan videoya bakabilirsiniz. Bu arada Sedef evli ve 1 çocuk annesi evlendikten sonra eşinin ailesine hediye yerine el işi yapmaya başlamış ve en büyük hayalide en yaptıklarını sergileyip satabileceği bir atölye istiyor. Derya Baykal eski sezonda gerçekten önemli ve yaşına göre çok maharetli bir örgü ustası keşfetmiş. Yaptığı örgüleri görünce hayran kalacaksınız. Bir parça yelek düşünün o yeleği birkaç biçimde kullanabiliyorsunuz. Özellikle videoda izlerken göreceksiniz bir kolsuz yelek tarzı uzun bir model var ki onu atkı bolero gibi değişik şekillerde tercih edebiliyorsunuz. Bebek örgüleri de oldukça fazla. Bereler değişik sevimli kıyafetler yer alıyor. Örneğin videoda da göreceksiniz ki kızı için yaptığı bir boyunluğu bolero tarzında da kullanabiliyormuş. Programdan alıntı yaptığım bu sevimki bebek bereleri çok hoşuma gitti. Bir de deniz kızı kostümü vardı yeni doğan bebekler için bir kostüm. Mutlaka görmenizi tavsiye ederim. Sedef Çiğdeme ait diğer örgüleri göstermeye devam etmek istiyorum.

sedef cigdem orgu bebek beresedef cigdem orgu bebek bere

İşte tığ işi yazlık bir yelek yine bunu da değişik şekillerde kullanabiliyorsunuz. Tam da yaz mevsimi gelmişken çok hoş bir örnek olacaktır sizler için. Yine yaz için çok uygun derya baykal tığ işi yelek modellerini buradan inceleyebilirsiniz.


sedef cigdem yazlik yelek

sedef cigdem yazlik yelek

Bu çok renkli motifler de belki battaniye ya da örtü yapmanızda size yardımcı olabilir diye düşündüm. Bunlar da Sedef Çiğdem örgüleri arasındaydı. Belki bu motiflerden nihale bardak altlığı belki amerikan servisi bile yapabilirsiniz hanımlar. Sedef Çiğdeme ait diğer örgü modellerini dilerseniz videodan görebilir dilerseniz görsel galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Özellikle ben Sedef Çiğdem örgülerinin çok fonksiyonlu olmasını beğendim. Yazın bir yelek tarzında kışın atkı gibi kullanabileceğiniz tek parça bir kıyafet ne güzel olurdu.

sedef cigdem motifli orguler

sedef cigdem motifli orguler

 

Sizler içinde aşağıdan sedef çiğdem imzalı harika örgü modelleri var onları veriyorum dilerseniz tıklayarak resimlerin bmüyük halini yakından görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir