Sevgili Erkekler Lütfen Yıkamadan Almayın

Teknoloji, beraberinde bir çok yeniliği kendisiyle birlikte hayata geçirdi. Bizler kadın sitesiyiz ama gördüğümüz bir şey var ki kayıtsız kalamadık arkadaşlarım. Özellikle kendi değerlerinizi bilmeleri açısından erkeklerinize arkadaşlarınıza lütfen bu videoyu mutlak suretle izletin ve deyin ki ” bak ne kadınlar var ”

Şimdi aslında işin suç boyutu da var, Bu tür kadınların olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Allahtan bu kadınlar Türkiye’de pek mevcut değil ama olabilirliliği düşünüldüğünde erkekler için Yazık ya demekten başka diyecek bir şey bulamıyorum. Birazdan izleyecekleriniz karşısında şok olacağınızın altını çizmek istiyorum.Bu bir suçtur, 🙂 Nitelikli dolandırıcılık nedir dediğinizde aklınıza bu video gelsin kızlar. Ne içirdiniz la bana diyecek erkekler bu videoyu izlesinler içmeden de bu tür bir duruma düşebilirler. Neyse neden bahsediyorum lafı ne kadar da uzattım değil mi ?


 

Makyaj Sen Nelere Kadirsin diyerek videoyu ekliyorum. Lütfen paylaşmayı unutmayınız 🙂 Elindekinin kıymetini bilmeyen erkeklere melekler mekanından gelsin kızlar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir