Şık kadınların vazgeçilmez markası Miss Selfridge ilkbahar yaz koleksiyonu

miss selfidre ilkbahar yaz
miss selfidre ilkbahar yaz

İlkbahar aylarının gelmesi ile birlikte birçok ünlü marka yeni sezon koleksiyonlarını modaseverler ile buluşturmaya devam ediyor. Birçok bayanın vazgeçilmez markalarından biri olan miss selfridre, de 2016 ilkbahar yaz sezonunu açan markalar arasın da yer alan isimlerden biri olarak yer alıyor.

Miss Selfridge markası,feminen bohem stilini ilkbahar yaz için hazırladığı koleksiyonuna taşıyan markalardan oldu.Şık kadınların öncelikli tercihlerinden olan Miss Selfridge markası,1970’lerin şimdilerde oldukça trend olan akımı olan Bohem Stili koleksiyonu’na en güzel şekilde yansıttı.Elbise tasarımlarında tül parçalara ,kol bölgelerinde ise ipek ,dantel süslemelere yer vererek vintage esintisini doğru şekilde oluşturup,şort tulumlarda pudra rengi kullanarak modern dengeyi çok başarılı bir şekilde oluşturan Miss Selfridge feminen etkiyi çok güzel yansıtmayı başarmış. Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan Miss selfridre elbise modelleri bayanları yaz aylarına hazırlayarak günlük ve özel günlerin vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor.

miss selfidre elbise
miss selfidre elbise

Miss Selfridge 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu’nda kayısı ve toprak tonlarınla birlikte pastel renkleri harmanlamış. Pastel tonların ağırlıkta olduğu koleksiyon diğer farklı renk tonlarını da koleksiyonuna dahil etmeyi ihmal etmemiş…Elbiselerin etek kısımlarında kuş deseni kullanan markanın tasarımlarında gerçek üstü bir etki görünüyor.


Marka yeni sezon için hazırladığı koleksiyon’unda ,payet nakışlı mini elbiselere de yer vererek,elbiselerin omuz kısımlarında kullandığı mikro mücevherlerle star ışığını yansıtmayı amaçlamış görülüyor. Özellikle yazlık elbiselerin birçoğun da tercih edilen çiçek desenli elbiseler miss selfridgennin yeni koleksiyonun da yer alarak bayanların beğenisini kazanıyor.

Siyah maxi elbiseler saten kimono ceketlerle tamamlanıyor. Tığ ve dantel işlemeli dokunuşlarla canlandırılan parçalarda detaylar dikkat çekiyor..Aksesuarlar da ise yumuşak deri kullanan marka,tasarımlara nude tonlarda eşlik eden gladyatör sandeletlerle de dikkat çekiyor.

miss selfidre ilkbahar yaz elbise
miss selfidre ilkbahar yaz elbise

Miss selfridre ürünleri size ücret olarak biraz yüksek geliyorsa burayı tıklayarak ikinci el yada sıfır ürünleri daha uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bir Yaz Gecesi Rüyası Koleksiyonu’yla Tuvana Büyükçınar

H&M İlkbahar – Yaz Stüdyo 2016

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir