Siyah beyaza 2016 sezonunda farklı odalarınızda yer verin!

2016 yılında banyolarınızda siyah- beyaz uyumuna yer verebilirsiniz.
2016 yılında banyolarınızda siyah- beyaz uyumuna yer verebilirsiniz.

Ev dekorasyonlarımızda yeni mobilya modelleri ya da yeni moda renk tercihleri ile değişim elde edebiliriz. 2016 sezonunda ev dekorasyonunuzda siyah ve beyaz renklerden faydalanarak hoş bir değişim oluşturmak ister misiniz? Klasik oda dekorasyonlarında sık tercih edilen siyah beyaz renk kombinasyon tercihlerinde banyolarınızda bu zıt etki ile çağdaş bir uygulama gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstteki zemin dekorasyonu ile albeniyi üzerinde tutan 2016 siyah beyaz banyo dekorasyon modeli örneği sizlerinde sahip olabileceğiniz harika bir değişim önerisi olabilir.

Siyah beyaz mutfak dekorasyonları ile yeni trend bir mutfağa sahip olabilirsiniz.
Siyah beyaz mutfak dekorasyonları ile yeni trend bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonlarını yaparken geniş alan etkisini veren beyazın hakimiyeti ve ara ara buna yakışan siyah renkten faydalanmak modern görünümlü bir siyah beyaz mutfak dekoru elde etmede birincil seçiminiz olabilir. Üstteki mutfak dekorasyonu gibi beyaz mutfak eşyalarının yerleştirildiği ve siyahın yoğun olduğu modern mutfak dolabı modelleri mutfak görünümünde harika bir dokunuş olmuş. Bu tarz hazır mutfak model uygulamalarını Kelebek Mobilya hazır mutfak modelleri kataloglarında ya da Koçtaş, İkea mağazalarında kolaylıkla bulabileceksiniz. Beyaz tezgah ve kulp tasarımındaki gümüşi parlaklıkta mutfakta ayrı bir hava katan açık renk bütünleyicileri olarak mutfakta değişimi yakalamanızı sağlamaktadır.Zıt renkler olan siyah beyaz ile yatak odanızda uyumlu bir dekorasyon anlayışı oluşturabilirsiniz.
Zıt renkler olan siyah beyaz ile yatak odanızda uyumlu bir dekorasyon anlayışı oluşturabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonlarınızda da siyah beyaz uyumu ile harika dinlence alanları oluşturabilirsiniz. Yatak odanızın genişliği ya da küçük oluşuna göre siyah ve beyaz kullanımını ayarlamak size kalmış. İster bembeyaz çarşaflarla dolu bir odada siyah yatak odası takımı tercih edin; isterseniz bu beyazı bütünleyen siyah perde seçimleri ile huzuru yatak odalarınızda bulmaya çalışın. Her ne yaparsanız yapın yatak odanızda iç açıcılığı beyazın ferahlatıcılığı ile yakalama fırsatınız olacaktır. Siyah beyaz görünümünde özel tasarım dekorasyon tamamlayıcılar olan çamdan, puf, tuvalet masası ya da okuma koltuğu seçimlerinizde sizi mutlu eden siyah ya da beyaz renk tercihini gönül rahatlığı içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üstteki 1. resimdeki gibi daha modern bir siyah beyaz yatak odası mı istersiniz? Yoksa yan tarafındaki gibi biraz daha rahat bir dekorasyon anlayışı ile dekore edilmiş bir siyah beyaz yatak odası dekorasyonu mu? Yorumlarınızı bekliyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir