Sokak Modası’nda Yeni Trend : Cropped (Kısa Ceket )

kısa ceket modelleri
kısa ceket modelleri

Moda dünyasında uzun süredir yer bulan kısa ceket ,yani Cropped trendi ,uzunca bir süre daha moda dünyası’nda kalacağa benziyor.Şubat ayına girdik ve önümüzde bahar aylarına sayılı günler kaldı.Bahar aylarında fazlasıyla tercih edilen,gömlek,kısa bluz ve kazaklar yeni sezon öncesinde yine ceketlerde de boy göstermeye başlayacak. Her türlü kıyafetlerinizin üzerine farklı kombinler ile tercih ederek kullanabileceğiniz kısa ceket modelleri piyasa da farklı giyim marka ve firmaların koleksiyonların da yer almaya başlayarak bayanlara sunuluyor.

Şu an da satışa sunulan oldukça şık ve kullanışlı bir kısa ceket modellerinden biri olan siyah ceket modelini dilerseniz burayı tıklayarak satın alabilirsiniz.siyah kısa ceket
siyah kısa ceket

Sevgili melekler mekanı takipçilerimiz sokak modası ayrı bir kategori oluşturdu nerdeyse ve sokak modası’nda son günlerin trendi ne derseniz,kısa ceketler diyebilirim. Malum bahar aylarını yaşıyoruz. Böylesi havalar aslın da oldukça yanıltıcı havalar. Bir bakıyorsunuz hava günlük güneşlik olurken bir de bakmışsınız ki birden bozan hava yerini yağmur ve soğuk bir havaya bırakabiliyor. Bu tür havalar da kısa ceket modelleri çok kullanışlı olduğu için tercih edebilirsiniz. Kumaş, kot ve deri kısa ceket modelleri bu moda akımına uyum sağlayarak koleksiyonlar da yerini alıyor.

kısa ceket modası
kısa ceket modası

Cropped denilen kısa ceketler moda haftaları’nda sokak modası kulvarı’nda artık başı çekiyor.Cropped trendi’nde kısa ceketlerde mevsim şartlarına göre tabi ki,deri kısa ceketler başı çekiyor..Havalar biraz daha ısınmaya başladığında ,deri ceketlerden ziyade kumaş kısa ceketleri görmeye başlayacağız.


Jean modası her zaman zirvededir.2016 baharı’nda cropped trendi’nde ,deri ceketlerin dolaplara girmesiyle beraber jean kısa mont ve ceketler gün yüzüne çıkacaklar.

kısa deri ceket modelleri
kısa deri ceket modelleri

Sizlerde değerli takipçilerimiz ,ara mevsimlerin kurtarıcısı olan deri ceketlerinizi dolaplarınızdan çıkararak şimdilerin baş trendi olan cropped trendine uyum sağlayabilirsiniz. Mart sonu nisan başı itibariylede ,cropped trendi kot ceketlerle devam edecek..

Asimetrik Elbise Modellerini İncelemek İçin tıklayınız

Derin Yırtmaçlı Abiye Elbise Modelleri İçin Tıklayınız

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir