Şömine modellerinde yeni uygulamaları odalarınızda görmeye hazır mısınız?

Farklı şömine modellerini yeni salon dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz.
Farklı şömine modellerini yeni salon dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Isıtıcı tercihlerimiz kış dönemi dekorasyonlarımızda birincil öncelikle tercih ettiğimiz dekorasyon unsurlarındandır. Eski çağlarda en sık kullandığımız şömine modelleri yakın gelecek zamanda da sıklıkla anımsanıp kullanılmaya başlanmaktadır. Şömine model uygulamasının eski tip odun ve kibrit kullanımı gerçekleştirilerek kullanılan tasarımların aksine farklı şömine model uygulaması tercihinde bulunulmaktadır. Salon dekorasyonlarını modern hale getirmek isteyenler elektrikli ısıtıcılar yerine elektrikli şömine görünümlü ısıtıcı modelleri salonlarına yerleştirme tercihlerinde bulunabilmektedirler.

Gazlı şömine modelleri iyi ısıtıcı fikirleri arasında odalarınızda dekoratiflik oluşturmanızı sağlayabilir.
Gazlı şömine modelleri iyi ısıtıcı fikirleri arasında odalarınızda dekoratiflik oluşturmanızı sağlayabilir.

Odunların yanıyormuş görünümünün yer aldığı gazlı ya da elektrikli şömine modelleri pek çok kişinin hayır diyemeyeceği kaliteli ısıtıcılar arasında karşımıza çıkmaktadır. Şömineye yakın olacağınız en rahat oturma alanı olan minder ya da puf kullanımının yanı sıra misafirleriniz için rahat koltuk model tercihinde bulunarak salonlarınıza uygun bir dekoratiflik oluşturabilirsiniz. Şöminelerin ısısını hissederken bir kedi misali başında uyuyakalmak da hobileriniz arasında yer alabilir. Küçük bir odanızda bu tarz bir değişim oluşturduysanız bu odaya yerleştireceğiniz bir okuma koltuğu ile kitap okuma keyfinizi ölümsüzleştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.Şömine modeli seçiminizde ilginç tasarımlardan faydalanabilirsiniz.
Şömine modeli seçiminizde ilginç tasarımlardan faydalanabilirsiniz.

Şömine modelleri kapalı bir kutu misali duvarla bütünleşen modeller olarak alışılagelmiştir. ama dilerseniz 2016 farklı tasarım şömine modelleri tercihinde bulunarak da harika bir dekoratiflik elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Üstteki resimdeki gibi şık ve farklı tasarım bir şömine modeli ile oda görünümünüzde yeni bir görünüm ve değişim elde etme imkanını yakalayabilirsiniz. Oda ortasına üst taraftan bir boru yardımı ile indirilebilme potansiyeline sahip bu şömine  modeli ısınmayı odada her tarafta gerçekleştirerek tamamladığı için ısınma problemi yaşamayacaksınız. Aynı zamanda daha geniş dağılımlı mobilya görünümleri elde ederek oda dekorasyonunuzda ısıtıcıya yakın olma gibi bir olmazsa olmazla uğraşacağınız durumlarla mücadele etmek zorunda kalmayacaksınız. Mobilyalarım ya da koltuklarım ısıtıcıya yakın olmalı anlayışına son dedirtebilecek bu model ile salonlarınızda rahatı daha yakından hissedebileceksiniz. Farklı şömine modelleri ile oda dekorasyuonlarınızı canlandırma fırsatını yakalamaya ne dersiniz? Yazımdaki bilgiler haricinde şömine modelleri ile ilgili yorumlarda bulunmak istiyorsanız özgürce bana yazabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir