Son Dakika: Çocuk İstismarına Kimyasal Hadım Gelebilir Açıklaması

Son Dakika: Çocuk İstismarına Kimyasal Hadım– Bir iki haftadır milletçe kötü günler geçirdik. Gerçekten hafızalarımızda yer eden hiç unutamadığımız özellikle bir anne olarak hiç aklımdan atamadığım bu olay beni derinden etkiledi diyebilirim. Tabii bu tür kötü niyetli insanlara sıkı bir yaptırım olmazsa bu pislikler yapılmaya ve çocuklar yanmaya devam edecek. Gündemde aslında sadece çocuklar yok. Eşinden dayak yiyen hatta istismara uğrayıp öldürülen kadınlar mı desem, 70 yaşında dede ağzım bile varmıyor demeye ama köpeğe tecavüz eden o insan haline bürünmüş yaratık mı desem yoksa masum küçücük 3 yaşındaki çocuğa tecavüz eden mahluku mu yoksa babası tarafından yıllarca tecavüze uğrayan çocuk mu hangi birine yanalım ki?Bu sabah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da açıklamasını dinledim biraz serinletici idi ama sonrasında Adalet Bakanlığından bir açıklama geldi. Çocuk istismarına karşı kimyasal hadım gelebilir diye. Acaba size soruyorum kimyasal hadım bir çözüm mü? Bence değil. Bunu uzmanlar da söylüyor sürekli ve pedofili çocuk istismarcılar ne yaparsan yap yaşadığı sürece bu huyundan vazgeçemez. Aslında hani idam idam diye de sesimizi duyurmaya çalışıyoruz ama bunlara idam bir nebze çözüm olabilir ama ölüp gitmek öyle kolay olmamalı bu istismarcılara tecavüzcülere. En güzeli benim içimden ve eminim çoğunuzun içinden de geçen kısasa kısas olmalı. O kişi o çocuğa yaşattığının 40 katını yaşasın ve ölmesin ki neler çektiğini ancak anlasın ve ancak ki o acılı ailenin yüreği biraz olsun ferahlamış olur diye düşünüyorum. Adana’da yaşanan olay özellikle artık herkesin sabırlarını taşırdı diyebilirim. Herkes tepkisini bir şekilde ortaya koydu. Adanadaki sapıkla ilgili flas gelişmeye buradan bakabilirsiniz. Tabii biz onunla ilgili daha sert yaptırımlar yargılanma istiyoruz.


Onların bizim vergilerimizle hapishanede yatıp beslenmesi barınması bile olacak şey değil. Ben şahsen hakkımı helal etmiyorum. Bunu haketmiyorlar. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül açıklamasında Mahkeme kararıyla birkaç gün içinde kimyasal hadım yaptırımı gündeme gelebilir diye konuştu. Bu konuda hem düzenleme hem de yaptırım geleceğini açıkladılar. Bence bu konu çok hassas ve milletçe artık sabırlarımızı taşıran bir olay olduğu için sağlam bir yaptırım istiyoruz. Artık çocuklarımızı daha rahat yetiştirebilelim neden korkarak yaşayalım ki neden güzel ülkemiz bu tür pis olaylarla anılsın.

Son Dakika: Çocuk İstismarına Kimyasal Hadım Gelebilir Açıklaması” için 3 yorum

 • 27 Haziran 2018 tarihinde, saat 19:00
  Permalink

  SONUNDA!!!!!

 • 21 Şubat 2018 tarihinde, saat 23:26
  Permalink

  Bu ahlaksız sapık itlere hadım yetmez direkt acılı bir şekilde ölüm paklar bunları umarım cumhurbaşkanımız bu lânet yaratiklara en acılı şekilde ölümü getirir idam istiyoruz hadım çare değil

 • 21 Şubat 2018 tarihinde, saat 11:01
  Permalink

  Zaten Dünyanın bir sürü ülkesinde örneğin Rusya, Amerika ve buna benzer ülkelerde bu kimyasal hadım olayı kullanılıyor. Yani kullansınlar ki bu şeref yoksunları bir daha böyle bi b*k yemesinler. Bana kalırsa ülkemizde gelmez ama keşke idam gelse de bu zararlı insan artıklarından kurtulsak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir