Son moda ev dekorasyon uygulamalarından bir demet

Beyaz dokunuşlarla ev dekorasyonunuzda trend uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz.
Beyaz dokunuşlarla ev dekorasyonunuzda trend uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz renkten faydalanarak gerçekleştireceğiniz dekorasyonlarda ferah görünümler yakalamanız mümkündür. Her sene dekorasyonda kendini biraz daha fark ettirecek şekilde gösteren beyaz rengin ahengini  2016 sezonunda sıklıkla görebileceksiniz. Farklı renklerle uyum sağlayacak dekoratiflikleri bir türlü oluşturamıyorum diyenler listesinde yer alıyorsanız beyaz dokunuşlara istediğiniz oda dekorasyonunda uygulama tercihinde bulunabilirsiniz. Duvar dekorasyonu ve mobilya tercihinizde beyazdan faydalanarak daha aydınlık formda ortamları yakalama imkanını yakalayabilirsiniz. Yukarıdaki gibi stor perde seçiminizde beyaz renkten faydalanırken bir yandan da beyaz yemek odası görünümünü veren beyaz sandalye ve cam masalar ile modern oda dekorasyonları oluşturabilirsiniz.

Neon renklerden faydalanarak oda dekoratifliklerinizi canlı tutabilirsiniz.
Neon renklerden faydalanarak oda dekoratifliklerinizi canlı tutabilirsiniz.

Neon renkleri kullanmak herkesin harcı değildir. Neon renkler cesaret isteyen renkler arasında kendini göstermektedir. Üstteki gibi kırlent seçiminizde neon renklerle gerçekleştireceğiniz seçimlerden faydalanarak oda dekoratifliklerinizi 2016 trendlerine uyduracak standartlarla bütünleştirebilirsiniz. Keçe yastıklarda bu senenin en beğenilen dekoratif seçenekleri arasında yer almaktadır. Şeritli uygulamalarda hayır denilemeyecek kalite standartlarını sunucu rolde karşımıza çıkabilmektedir. Neon aksesuar seçeneğinde sepet, oturma koltuğu ya da çanta tercihinde doğallığı sunabilen hasır uygulamaların yer aldığı seçimlerde sizlere verilebilecek en önemli dekorasyon unsurları olabilecektir.Trend aksesuarlar ile 2016 dekoratif değişimlerini evinizde hissetmeye başlayabilirsiniz.
Trend aksesuarlar ile 2016 dekoratif değişimlerini evinizde hissetmeye başlayabilirsiniz.

Ağır kütleli ve büyük yuvarlak hatlı aksesuarlar bu seneki trend uygulama modelleri olarak daima aksesuarlarda göz çarpacak. Köy evi görünümünü yakalamak istediğiniz yazlık ya da yayla evi dekorasyonlarında yerinde bir seçim olabilecek seçenekler listesinde birinci sırada olan üstteki gibi görünümleri ile oda dekoratifliklerini bütünleyen aksesuarlar ile yeni yaklaşımları uygulamaya başlama fırsatını yakalamış olabileceksiniz. Dağ evi dekorasyonlarında da bir tercih olabilecek üst resimdeki seçenekler 2016 sezonuna en yeni değişimlerle ayak uydurmak isteyenler adına ideal olabilecek seçenekler arasında kendini gösterebilmektedir. Farkı hissettirici rolü ile bilinen tüm 2016 trend uygulamalarını gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama tercihleri ile kaliteli görünümler elde edebileceksiniz. Lüks yaşamın vazgeçilmez bir tercihi olabilecek bu aksesuarlar ile oluşturacağınız dekoratifliklerde merak ettikleriniz ile ilgili her türlü soruya cevap olabilmek adına buradayım. Elde edeceğiniz ortam zenginliklerini görmek için hala neden bekliyorsunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir