Sperm Artırıcı Keçiboynuzu Kürü Çok Etkili Doğalından

Sperm Artırıcı Keçiboynuzu Kürü– Hamile kalamadım, bebek istiyoruz, neden bebeğim olmuyor?, artık ümitsizliğe kapılıyorum, nerede yanlış yapıyoruz? gibi gibi… Bu cümleler bebek sahibi olamayan çiftlerde sıkça duyulan sözlerdir. Bu konuda söylemek isterim ki ümitsizliğe kapıldığınız an iş bitmiştir baylar özellikle bayanlara itafen. Sorguladıkça, çözüm bulmak zorlaştıkça isyanınız bir kat daha artabilir. Ama sakın ha bu ümitsizliğe düşmeyin çünkü Allahtan ümit kesilmez zira tıpta bu konuda çok ileri seviyede. Bazen dediğim gibi Allahın bize bahşettiği nimetler arasından da dermanınızı bulabilmeniz muhtemel.Hamile kalmak için bir önemli durum kadının yumurtlama zamanıdır. Bunu her zaman söylüyoruz zaten. İkincisi ise erkeğin spermlerinin gerekli hızda ve çok sayıda olması önemli konulardan. Kadınlar her ay adet olurlar. Bu 1 ayda ortalama 4-8 gün arasında kanama yaşanır ve kanama bittiğinde adetin ilk gününden sayarak döngünün ortalarında yani 14-15. günler muhtemel yumurtlama gününüz olur. Çiftler bebek sahibi olmak istiyorsa ilk takip edecekleri durum bu olmalı. Bunun için adet tarihlerinizi bir yere not etmeli yumurtlama zamanlarını da aynı şekilde. Bu arada yumurtlama zamanına yakın akıntınız artabilir. Bunu hissedebilirsiniz aynı zamanda diğer zamanlara göre akıntının yoğunluğu daha sümüksü kıvamda olur. Aynı zamanda göğüsleriniz hassaslaşabilir kasıklarınızda hafif ağrılar olabilir. Yumurtlama sorunu yaşayan kadınlarda özellikle soğan kürü çok etkili. Aynı zamanda incir kürü ile kullanıldığında hamile kalmayı da kolaylaştırıyor. Son yazımızda hamile kalmayı kolaylaştıracak çörek otu bal tarçın kürünü de incelemenizi öneriyorum.


Erkeklerde sperm sayısının 40 milyon/ml olması normal değerler olarak kabul edilir. Bunun altında olan ve gittikçe azalan sayılarda kadının da hamile kalma olasılığı düşer. Keçiboynuzu kürü özellikle erkeklerin sperm sayısını kalitesini artıran, iktidarsızlık sorununu da çözmeye yarayan bir kürdür. Şimdi dilerseniz hamile kalmak için keçiboynuzu kürünün tarifini verelim.

Malzemeler:

Yarım litre su, 6-7 adet keçiboynuzu

Yapılışı:

Kaynamakta olan yarım litre suyun içine 6-7 adet keçiboynuzunu birkaç parçaya bölerek atın. Tencerenin ağzını kapatıp 3 dakika kaynamasına izin verin. 3 dakika kaynadıktan sonra 20 dakika kadar dinlendirin. Soğuyup dinlendikten sonra su iki bardağa süzülür. İki bardak biri sabah aç karnına diğeri ise akşam yatarken içilir. Bu uygulamayı her gün taze yapmanızda fayda var. Ayrıca birinci haftadan sonra 3 ay bu küre devam edince tahlillerde sperm kalitesi sayısının arttığını göreceksiniz. Düzenli ve taze olarak tüketin ki faydasını görebilesiniz. Bunu deneyerek yardımcı üreme tedavilerine gerek kalmadan bebek sahibi olan çok fazla çift var bence siz de zaman kaybetmeden başlayın bu küre.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir