Tarz Olmak İsteyenler İçin Yeni Sezon Panço Modelleri

en yeni panço modelleri
en yeni panço modelleri

Asla modası geçmeyecek trendler arasın da olan panço modelleri hazır ve örgü panço modelleri ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor.Sert geçecek kış sezonuna girdiğimiz bu günlerde hem sizleri sıcak tutacak,hem de sokak stilinde yerini her zaman koruyan ,dış giyimde bayanların gözdesi olan panço modelleriden oluşan bir konu ile sizlere bilgi vermek istedik.
Her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gerektiğine inandığım ,pançolar kimileri tarafından kazak ,kimileri için ise kaban ,mont yerine kullanılıyor.
Panço modelleri arasında kazak modelinde tasarlananlarda var.Çok havaleli bulanlar bu tarz modelleri tercih edebilirler.
Tarzını muhafaza etmek isteyenler ise blazer panço modellerini kullanmaktan yanalar.Klasik kesimlerde üretilen blazer panço modellerinide her renk ve desende bulabilme imkanına sahipsiniz değerli takipçilerimiz. Mevsim geçişlerinde de oldukça kullanışlı olan panço modellerini ince bir kıyafetinizin üzerine giyerek farklı kombinler yaratabilirsiniz.

sokak modası panço modelleri
sokak modası panço modelleri

Etek ve bol paçalı pantalonlarla kombin edilince ,oldukça hoş ve şık bir görüntüye sahip olan salaş stilin dış giyim öncüsü panço modelleriyle,kış aylarında da tarzınızdan ödün vermemiş olacaksınız. Tesettür giyim modasının da vazgeçilmezleri arasın da yer alan tesettür panço modellerine buradan ulaşabilirsiniz.uzun panço modeli
uzun panço modeli

Bu yılın trendlerinden olan  püskül modası yeni sezon panço modellerine de yansımış durumda,büyük markaların ürettiği püsküllü panço modellerini incelemeden alışverişe çıkmamanızı öneriyorum. Ayrıca melekler mekanı forum sitemiz için de yer alan örgü panço modellerine re bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Derya Baykal örgü modelleri arasında da yer alan panço modelleri arasından sizler için seçtiğim evde örgü panço yapılışına dair vidomuza da göz atabilirsiniz.


Trend Clutch Çanta Modelleri İçin Tıklayınız

Alessandra Rinaudo 2016 Gelinlik Koleksiyonu

Tarz Olmak İsteyenler İçin Yeni Sezon Panço Modelleri” için bir yorum

  • 30 Eylül 2016 tarihinde, saat 12:57
    Permalink

    Panço modelleri aslında geçmişten beri btm olarak kullanılsada asıl amacı tamamen soğuktan korunma amaçlıdır. Kızıldereli kabileleri deri ile kendilerine panço yapıp kullanarak soğuktan korurlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir