Tasarımda son nokta Alexander McQueen Ayakkabı Modelleri 2016

Alexander McQueen İngiltere’nin dünya çapındaki dev markası sevgili melekler mekanı takipçilerimiz.Alexander McQueen özellikle ayakkabı sektöründe olağandışı tasarımlarıyla bilhassa kadınları şaşırtmaya devam ediyor.. Ben Alexander McQueen ayakkabı modellerini her gördüğümde yaratıcılıkta sınır tanımamak bu olsa gerek diye düşünüyorum.Dev markanın tasarım harikası ayakkabı modellerinde her tür figüre rastlamanız mümkün,kurukafa figürüde buna dahil..

Alexander McQueen ayakkabılarının enteresan bir tarafı olduğunu düşünüyorum,platform topuklu ayakkabı modelleriyle gün boyu ofis ortamında rahatlıkla çalışıp,aynı ayakkabıyla gece bir davete gittiğinizde sanki gündüz giydiğiniz o ayakkabı değişip sihir yapılmış gibi abiye kıyafetinizle bir bütün yaratarak sizi sindirella’ya dönüştürebiliyor.  Alexander McQueen 2016 yılı için tasarladığı ayakkabı modelleriyle yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dev markanın tasarladığı babet modelleri bile gözalıcı cinsten,bilekten kesim botları, stilettoları alışagelmişin dışında dikkat çekici.Ünlülerin gözleri özellikle Alexander McQueen imzalı abiye ayakkabılarda,o kadar farklı tasarımlarla karşımıza çıkmayı başarıyor ki, her daim şaşırtmaya devam ediyor. Sizler için hazırladığım görsel galerimizi gezerken tasarımda son nokta diyeceğiniz bu modellere hayran kalacaksınız.

Öncelikle siyahtan vazgeçemem siyah benim tutkumdur diyenler için önden ve yandan tokalı bir modeli inceliyoruz. Aşağıdan verdiğimiz görselde yer alan ayakkabıya bu ürünü satan mağazalardan ulaşabilirsiniz.


Alexander McQueen Ayakkabı Görsel:google images
Alexander McQueen Ayakkabı Görsel:google images

Siyah renkten hemen sonra malum havaların çok ısındığınıda göz önünde bulundurarak yazlık cıvıl cıvıl bir mavi Alexander McQueen Ayakkabı Modeli sunmak istiyorum sizlere. Her yanı açık ve püfür püfür bu modelde size hitap edebilir.

Alexander McQueen Ayakkabı Modeli Görsel GOOGLE İMAGES
Alexander McQueen Ayakkabı Modeli Görsel GOOGLE İMAGES

Şimdi sizlere verdiğim bu iki rengi bünyesinde barındıran daha yazlık mavi-siyah ile kombine edilmiş, gezmelerin haricinde davetlerde de abiye elbiselerin altına giyebileceğiniz değişik bir sandalet tarzında model daha veriyorum.

Sitemizde yer alan bu görsellerin tamamı Google’dan alınmıştır. Dolayısı ile sizlere modellerin mağazalarda bulunup bulunmadığı hususunda net olarak bir bilgi veremiyorum. Kaliteli olan Alexander McQueen Ayakkabı Modelleri için sizler satış noktalarına gitmeli ve oradan görmelisiniz. Konumuzla alakalı her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizlere, aşağıda yer alan yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu arada ulaşacağınız linki bulduğum için bir model daha ekliyorum bu ve benzeri tüm kadın ayakkabı modellerini bulabilirsiniz.

MODELLERİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

2016 Yaz mevsiminde kullanılmak üzere geliştirilmiş vintage çiçekli işlemeli kumaştan oluşturulmuş özellikle kotların ve sizin beğeneceğiniz giysilerin altında kullanılabilecek % 80 Pamuktan oluşturulmuş bu ayakkabının fiyatı 2.595 EU arkadaşlarım Euro yani 🙂 Yine inceleyeyim ilk ben satın alayım derseniz SATIN ALMA LİNKİ sizlere yardımcı olacaktır. Resmi sitesinin türkçe desteğide var gibi görünüyor.

Bahsettiğimize göre artık ayakkabıyı eklemenin zamanı geldi aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Alexander Mqueen 2016 Yaz modası Görsel :alexandermcqueen.com
Alexander Mqueen 2016 Yaz modası Görsel :alexandermcqueen.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir