Tesettür Giyimde Etek Ve Gömlek Kombinleri | Melekler Mekanı Kadınlar Melektir

Tesettür Giyimde Etek Ve Gömlek Kombinleri


tesettür giyim kombinleri

giyim kombinleri

 

Moda dünyasının değişmez trendlerinden olan etek ve gömlek modelleri tasarım ve kombinlerinin de demirbaş bir giyim ürünüdür. Her tesettürlü bayanın dolabın da bulunan ve farklı modellerden oluşan etek ve gömlek modelleri ile yapılan kombinler bayanları günlük ve özel günlere hazırlıyor. Her mevsim koleksiyonlar da değişik renk ve modeller ile yerini alan tesettür gömlek ve etek modelleri ile uygulanan farklı kombin modellerini bayanlar oldukça sık ve severek kullanıyorlar. Tesettür uzun etek modellerini incelemek ve hatta beğendiğiniz ürünleri satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tesettürlü hanımların kombin yaratırken işlerinin daha zor olduğunu düşünüyorum,harici olarak eşarp kullanmaları ve boyun kısımlarının kapalı olması aksesuar tercihinde işlerini daha da zorlaştırıyor.Eşarp’ın kıyafetlerle uyumunu yakalamakta cabası..

tesettür etek gömlek modeli

tesettür etek gömlek modeli

Özellikle etek gömlek kombinlerinde oldukça dikkat etmeleri gerekiyor,gömlek etek içine mi sokulacak? dışarıda mı kalacak ? bunlar oldukça dikkat edilmesi gereken detaylar. Tesettürlü bayanlar genellikle gömleği etek içine kullanmayı tercih ediyorlar. Tabi bunun yanın da dışına gömlek bırakarak yapılan etek gömlek kombinlerini de unutmamak gerekiyor.

Ben yaz ayları haricinde tesettürlü hanımlara ,etek ve gömlek kombinlerini ,blazer bir ceket ile tamamlamalarından yanayım.

Kış aylarında etek ve gömlek kombinlerinde etek beli yüksekse ,panço yada pelerinden faydalanmaları oldukça uygun olacaktır.

Gömlek etek kombini yapmak isteyen tesettürlü hanımların ,gömleklerinin üzerine gösterişli bir kolye yada eşarp kenarlarına takacakları bir broş kombini fazlasıyla hareketlendirecektir diye düşünüyorum.

Etek gömlek kombininde bele takılacak bir kemerin tesettürlü bir bayanı daha da hoş göstereceği fikrindeyim.

 

Tekbir Giyim Etek Modelleri İçin Tıklayınız

Alvina Tesettür Giyim Modelleri İçin Tıklayınız

 

 

 

 

Paylaşım

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Tesettür Giyim

Tekbir Giyim Yaz Sezonunda Neler Var Merak Ediyor muyuz Hanımlar

Tekbir Giyim Yaz Sezonu– Tekbir tesettür giyime damgasını vurmuş önemli markalardan biri. Özellikle tesettür giyime hitap eden ama aslında herkese göre tasarımlar sunan Tekbir giyimden herkes rahatlıkla alışveriş yapabilir. Tekbir giyim kalitede de öncü bir markadır olmaya da devam ediyordur. Her sezon kalite ve hoş tasarımlarla mutaassıp bayanların tercihi oluyor. Her bütçeye zevke göre modeller

Tesettür Modası 2017 Yazında Neler Göreceğiz

Tesettür Modası 2017– Tesettür modası son 10 yıldır oldukça gelişmiş durumda. Hele ki tasarımcıların bu alana ağırlık vermesi klasik giyimden çıkarak tesettür modasının da kendine has tarzda yenilikler ortaya koyduğunu görüyoruz. 2017 kışını geride bıraktık önümüze bakarak 2017 tesettür modası yazdan size bazı tesettür giyimle ilgili tüyolar vereceğiz. Tesettür kış modasında bu yıl renkli tasarımları

KimdirMelekler Mekanı

Paylaşım
luletasi