Tığ İşi Bayan Yelek Modelleri Tam Yazlık Modeller

Tığ İşi Bayan Yelek Modelleri– Örgü örerek hem keyifli vakit geçirelim hem de ortaya harika şeyler çıkaralım fikri sizlere de güzel geliyorsa, en kısa zamanda ip ve tığ alışverişine çıkmanızı tavsiye ederim. Yaklaşan yaz için süper önerilerim var. Yazın kolayca kullanabileceğiniz çok şık tığ işi bayan yelekler çeşit çeşit. Modelleri gördüğünüzde bir çok örgü türünü hemen denemek isteyeceksiniz. Hem kendiniz, hem çocuklarınız, hem de sevdikleriniz için hediye olarak da örebileceğiniz modeller olacaktır. Sizlere özel çok güzel modeller seçtim. Model alacağınız çeşitler bulacaksınız. Örnekler o kadar hoşlar ki sizlere ilham vereceğinizi düşünüyorum. Tığ işi yelekler uzun kısa değişik örnekleri sizlere için derledim. El örgüsünün modası geçmeyen hem de yaparken zevk veren bir uğraş. Siz de hem yazlık hem kış için kendinize ve sevdiklerinize yelekler yapabilirsiniz. Eminim konu komşu eş dost üzerinizdeki örgü yeleği gördüğünde çok beğenecektir. Çünkü hazır giyime göre örgüler her zaman dikkat çekici olmuştur. Bir de el emeği oldu mu bu ilgi daha da artar. Kısa kollu uzun kollu body üstüne pantolon üstüne çok yakışacaktır aşağıdaki modelde görüldüğü gibi. Tunik tarzı uzun yapabileceğiniz gibi kısa yelekler de örebilirsiniz. Önemli olan tiğ işinin zarif bir şekilde kendini göstermesi.

tig isi orgu bayan yelek modelitig isi orgu bayan yelek modeli

Her bayanın gardrobunda olması gereken bir kıyafet bence yelekler. Hele örgü el örgüsü yelekler gerçekten çok kullanışlı oluyor. Belki yelek deyince hele örgü yelek deyince daha çok ileri yaş aralığının tercih ettiği düşünülebilir ama yeni modellere bakacak olursanız çok modernler. Motif motif renk renk örnekleri her yaş tercih edebilir. Motifli modeller gerçekten çok renkli görünüyorlar. Yazları kısa kollu yelek modelleri de örebilirsiniz. Kısa kollu bayan yelek modelleri için burayı inceleyebilirsiniz.


tig isi yazlik bayan yelegi

tig isi yazlik bayan yelegi

Sizler için daha çok yazlık modelleri sunmak istedim ve aşağıdaki örnekte bunlardan biri. Kısa kollu delikli üstten bele kadar düğmelerle şekillendirilmiş hoş açık renkli bir yelek. Bu tarz örnekler kot üzerine de çok yakışıyor demiştim önceki örnekte. Gördüğünüz gibi burada da kot ile kombine edilmiş. Tabi bu demek değildir ki illa kot ile kombin edilecek. Eteklerle de hoş olacağını düşünüyorum.

tig isi yazlik orgu bayan yelegi

tig isi yazlik orgu bayan yelegi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir