Tığ İşi Dantel Bluzlar Yazlık Kışlık Örnekler Gerçekten Görülmeye Değer

Tığ İşi Dantel Bluzlar- Bu yaz örgü buluzlar ve yelekler çok moda. Yazlık örgü mü olur demeyin arkadaşlar, birazdan sizlerde göreceksiniz çok şık buluzlar örülüyor. Merserize iplerle yaza uygun harika buluzları sizlerde rahatlıkla örebileceksiniz. Dantel görünümü başlı başına çok şık bir örgü türü. Dantelin buluzlarla buluşmasıyla ortaya harika bir görünüm çıkacaktır. Merak etmeyin az sonra bu görüntüleri sizlerle de paylaşacağım. Serin yaz akşamları için, ya da herhangi bir ortam için tercih edilebilecek hem klasik hem de spor tarzda seçenekleriniz olacak. Her zevke uygun modeller mevcut siz de dantel örgü ile kendinize ve sevdiklerinize tığ işi dantel bluzlar örebilirsiniz. Bu örnekler o kadar şıklar ki eminim yaparken de kullanırken de büyük zevk alacaksınız. İşte ilk örneğimiz. Harika bir model. Delikli çiçek motifleri ile tasarlanmış bu bluzu yazlık olarak tercih edebilirsiniz. Dantel ile özdeşleşmiş bir renk olan beyaz daha çok yaz rengi olarak tercih edilebilir. Güneşli daha sıcak havalarda beyaz tercih etmek daha uygun oluyor. Tabii renk açısından tercih hakkı size kalmış bir durum. Demedi demeyin bu örnekler çok iddialı. İlla şıklığı benimsemiş bayanlar evde dahi şık olmayı kendine ilke edinmiş hanımlara özel sunumlarda bulunacağım.

kisa kol v yaka dantel bluz ornegikisa kol v yaka dantel bluz ornegi

Yine yazlık bir örnekle karşı karşıyayız. Tığ işi örgüleri dikkat ettiyseniz çok zarif ve çok şık görünümlere sahip. Bir bayanın zerafeti de önemli bir durumdur. Eminim ki bu dantel bluzlar ile yaz kış zerafetinizi kat kat artıracaksınız. Uzun kısa açık kapalı renkli ya da sade dantel bluzları daha fazla örnekleri ile galerimizde inceleyebilirsiniz. Tığ işi danteller sadece ev dekorasyonunda kullanmak için değil tabii ki kim kıyafet olarak düşünmüşse tebrik ediyorum ki gerçekten dantel işi kıyafetlerde de çok hoş bir görünüm sunuyor.


tig isi dantel delikli bluz

tig isi dantel delikli bluz

İşte son örneğimiz de aşağıda. Açık v yaka tığ işi dantel bluz için mavi renk tercih edilmiş. Buradaki örnekte her zamanki beyaz rengin dışına çıkılmış. Mavi dantel örneği de çok hoş durmuş bluz üzerinde. Dilerseniz yazlık tercih edebileceğiniz merserize hırka modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Bence yaz yaklaşırken çok ilgi çekici örnekleri inceleyebilirsiniz.

tig isinden orgu dantel bayan bluz

tig isinden orgu dantel bayan bluz

Tığ işini keyifli buluyorsanız modelleri yapmanız çok daha kolaylaşacaktır. Kendinize, çocuklarınıza, dostlarınıza çok renkli ve çok farklı modellerde dantel buluzlar örebilme düşüncesi çok keyif verici geliyor değil mi arkadaşlar? Siz renginizi, ipinizi ve tığınızı hazır edin. Mutlaka denemek isteyeceğiniz bir modele rastlayacaksınız. Şimdiden kolaylıklar dilerim. Harika bir yaz dönemi geçirmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir