Tığ İşi Dantel Havlu Kenarı Örnekleri Yeni Modellerle Karşınızdayız

Tığ İşi Dantel Havlu Kenarı Örnekleri– Son dönemlerde çok şık örneklerle yapılmış havlu kenarlarını gördüğünüzde, çeyiz sandıklarınızda beklemesine razı olamayacaksınız. Bir çoğunuz eminim günlük kullanımında da harika kenarlarla süslenmiş havlular kullanıyordur. Özellikle ben havlu hastasıyım. Son yıllarda çok çeşitli havlular görüyorum mağazalarda. Deseli renk renk bunların kenarlarını boş bırakmak olmaz ama dimi hanımlar. Onun için sizlere çok özel tığ işi dantel havlu kenarları örnekleri sunmak istedim. Kayıtsız kalamayacaksınız sanıyorum. Banyoların mutfakların vazgeçilmezi havlular neden sıradan görünsün ama değil mi? Özellikle özel modelleri kendi eviniz için yaparak gelen misafirleriniz için özel çıkarabilirsiniz. Misafirleriniz de kendilerini böylece daha özel hissedeceklerdir. Aslında bir yerde dekorasyonun da bir parçası oluyor havlular. Renkleri desenleri ile hatta kenarlarına kondurulan işlemeleri çok önemlidir hanımlar için. Öylesine özel modeller var ki elinizi silmeye kıyamayacağınız cinsten hepsi de. Sizlere ilk havlu kenarı örneğini sunarak başlamak istiyorum.

tig isi dantel havlu kenari modelitig isi dantel havlu kenari modeli

Hiç bir özelliği bulunmayan düz renkli bir havlu bile, şık bir model tercihi ile yapılan kenarlıklarla harika bir  görüntüye kavuşabiliyor. Dantel tığ işi havlu kenarları son yıllarda model olarak artmış durumda. Allahtan şu internet denilen şey var ki bize en güzel örnekleri önümüze serebiliyor. El işi yapmayı, nakış görüntüsünü, dantel örmeyi severek ve beğenerek yapmayı tercih edenlerdenseniz, seçtiğim havlu kenarlarını çok beğeneceğinizden eminim. Ben bazı modellerin resimlerini göstereceğim birazdan sizlere. Neler yapılıyor, neler kullanılıyor derseniz, tığ işi ile harikalar yaratılıyor. İşte aşağıda buna bir örnek daha. Tığ işi ile zarif bir havlu kenarı yapılmış ki tam da çeyizlere girmeye layık. Artık biliyorsunuz ki havlunun kenarlarından başka havlunun kendisi de süsleniyor. Sizlere en güzel boncuklu işlemeli havlu modellerini buradan göstermek istiyorum ki gerçekten şahaneler.


tig isi dantel havlu kenari

tig isi dantel havlu kenari

Çeyizlik malzeme ihtiyacınız yoksa, hediyelik bir seçenek olarak değerlendirilebileceği gibi, güzel bir kazanç kapısı da olabilecektir. Çoğu bayan arkadaşımız bu el becerilerini iyi şekilde kullanarak evine katkılar da sağlamaktadırlar. Sizler için beğeneceğiniz örnekleri galerimizde derledik. Örnekleri inceleyerek zevkinize uygun örnekleri sizler de yapabilirsiniz. Böylece her ipi tığı elinize aldığınızda nasıl bir model yapayım diye de kara kara düşünmemiş olursunuz. Severek tercih edeceğiniz modelleri bulacağınızı düşünüyor ve hediyelik bir seçim olarak da rahatlıkla değerlendirebileceğinizi umuyorum. Tığ işi tertip ister bana göre. Elinizin bir ayarı olmalı ki ortaya çıkan model sağa sola yamulmasın her açısı düzgün dursun. Onun için elinizin ayarını tutturmanız lazım. Ne demişler göz görür gönül sever. Siz de gözünüzle görecek gönlünüzle sevecek hatta bayılacaksınız bu modellere. Evinizden öte çeyizlere layık örnekler bunlar. Genç kızınız yetişmekte olan kızınız varsa şimdiden çeyizini doldurmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Özellikle dantel olan modelleri daha gösterişli kılmak için boncuklarla ya da kurdela iplerle süsleyebilirsiniz. Böylece daha çekici görüneceklerdir.

tig isinden havlu kenari

tig isinden havlu kenari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir