Tığ İşi Değişik Bebek Battaniye Modelleri Bebeklerinizi Sıcacık Sarın

Tığ işi değişik bebek battaniye modelleri- Bebek battaniyeleri ile bebeklerinizi serin ve soğuk havalarda koruma altına almış olacaksınız. Bebekler için önemli bir gereksinim olan battaniye modellerini hazır bir şekil de satın alabileceğiniz gibi el emeği göz nuru tığ örgüsü battaniye modelleri ile bu gereksinimi karşılayabilirsiniz. Sizler için en güzel, değişik ve yeni tığ işi bebek battaniye modellerini galerimizde bir araya getirdik. Galerimizi tıklayarak görsel örnekleri daha yakından inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Her renkte, desende, motiflerde bulabileceğiniz örneklerle sizler de kolayca bebek battaniye örnekleri yapabilirsiniz. Torununuza, yeğeninize, bebek bekleyen anne adayları bebeklerine çok şık tarzda bebek battaniyelerinden örebilir. Şişlerle yapılan örneklerden farklı tığ ile yapılanlar daha sıkı ve aynı zamanda çok şık durmaktadır. Konuyla alakalı olduğunu düşündüğüm çok yaygın yapılan tunus işi bebek örgü modelleri için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

tig isi kız bebek battaniye modelitig isi kız bebek battaniye modeli

Yukarıdaki örnekte kız bebekler için düşünülmüş çok şık bir tığ işi battaniye görmektesiniz. Delikli bir model olduğu için çok kışlık olarak düşünülemez belki ama bahar gibi mevsim geçiş zamanlarında tercih edilebilir. El emeği göz nuru tığ işi battaniyeleri çocuğunuza, doğacak çocuklarınıza belki torunlarınıza bile kullanabilirsiniz ki o kadar sağlam ve modası geçmeyen örgü battaniyeler sayesinde anneannelerimiz kaç çocuk büyütmüştür kim bilir. Aşağıdaki model ise renginden anlaşılacağı üzere erkek bebekler için tercih edilebilir. Kurdelalarla daha şirin şekle dönüşen battaniye örneğinde çok fazla örgü tekniği kullanılarak zengin bir görünüm elde edilmiş. Kenarlarından geçilen şeritlerle şık bir uyum sağlanmış. 


tig ile yapilmis erkek bebek battaniyesi

tig ile yapilmis erkek bebek battaniyesi

Dilerseniz galerimizden en güzel değişik tığ işi bebek battaniye modellerine göz atarken aynı zamanda sizler için kolay yapımı tığ işi battaniye anlatımını video aracılığı ile sunmak istiyorum. Bununla birlikte bebeklerin ve çocukların çok hoşuna gidecek değişik örgü oyuncak modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

 

 

Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir