Tığ işi en yeni havlu kenarı örnekleri

Tığ işi havlu kenarları çeyizlik eşyalarınız arasında sanıyorum ilk sıralarda yer alıyordur. Sanmayın ki havlu kenarları sadece sandıklarınızda bulunacak o kadar. Son dönemlerde uygulanan örneklerle yapılmış havlu kenarlarını gördüğünüzde, sandıklarda beklemesine razı olamayacaksınız. Bir çoğunuz eminim bu güzel görüntüden dolayı günlük kullanımında da harika kenarlarla şıklaştırılmış havlular kullanıyordur. Sanki bir dönem havlu kenarları çeyiz malzemesi olarak yapılır, fakat çok uzun süreler sandıklarda bir gün kullanılır belki düşüncesiyle kalırdı. Ama inanın artık son derece kıymetliler. Hatta hediye olarak çok kıymetli, çok makbule geçen hediyelerin başında geliyorlar.

Tığ işi pullu havlu kenarına güzel bir örnek resim yenihobilerTığ işi pullu havlu kenarına güzel bir örnek resim yenihobiler

Hiç bir özelliği bulunmayan düz renkli bir havlu bile, şık bir model tercihi ile yapılan kenarlıklarla harika bir havlu görüntüsüne kavuşabiliyor.Ben bazı modellerin resimlerini göstereceğim birazdan sizlere. Neler yapılıyor, neler kullanılıyor derseniz, tığ işi ile harikalar yaratılıyor. Çeyizlik malzeme ihtiyacınız yoksa, hediyelik bir seçenek olarak değerlendirilebileceği gibi, güzel bir kazanç kapısı da olabilecektir. Tercih sizin. Buyurun sizler için seçtiğim en yeni örnekler, şimdiden kolaylıklar dilerim. Eminim çok faydalı bulacağınız örnekler bulacaksınızdır.


Çiçekli Lila Havlul Kenarına çok güzel bir örnek

Çiçekli Lila Havlul Kenarına çok güzel bir örnek

Otomasyonu sevmeyen ve evlerinde misafirlerine ve kendi ailesine bu havlu kenarı örnekleri ile güzellik katmak isteyen kadınlarımız. Bu işlemeleri bilmiyor olabilirsiniz. Durumunuz birazcık iyi ise, bunları semt pazarlarında, evlerine ekmek parası götürmek üzere işleyen kadınlarımız var. Hemen hemen bütün şehirlerde var. Onlara katkı ve sizlere güzellik olması adına satın alabilirsiniz.Emin olun kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. EĞer bu işlemeyi yapabilen birisi iseniz bizlere örneklerinizi göndererek sitemiz üzerinden de satış yapabilirsiniz. Şimdi aşağıdaki galeride yer alan resimler google kaynağı ile çekilmiştir. Şahsınıza ait olduğunu düşündüğünüz resim için bizimle iletişime geçebilir ve kaldırılmasını ya da isminizin eklenmesini talep edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir