Tığ İşi İle Oyuncak Örgüleri Değişik Örnekler

Tığ İşi İle Oyuncak Örgüleri– Hem örgü örerek keyifli vakit geçirmek hem de çocuklar için eğlenceli oyuncaklar ortaya çıkarmak isteyenler için çok hoş bir konu. Onların ilgisini çekebilecek yeni oyuncaklar hoşlarına gitmezmiydi? Bence çok hoşlarına giderdi ayrıca severek oynarlardı. Haydi anneler o zaman kolları sıvamanın zamanı geldi. Neler örebilirim diye soranlar için sizlere bazı örnekler derledik. Örgü oyuncaklar olarak çok çeşitli örnekler karşıma çıktı nette sizlerin de görmesi ve fikir edinmeniz için buraya kadar getirdim. Örgü örmek çok eğlenceli bir hobi diye düşünenler bunu daha da eğlenceli hale getirmek istemez misiniz? Örgüden oyuncaklar yaparken bunu hem örgü örerek mutlu olduğunuz için hem de işin ucunda çocuğunuzun yavrunuzun mutluluğu varsa bu sizi daha da keyiflendirecektir. Onun için değişik örnekler yapabilirsiniz. Örgüden oyuncak bebekler, özellikle 1-2-3 yaş çocuklar için hayvan figürlerini tanıması için ona küçük tığ işi örgü oyuncaklar yapabilirsiniz. Ona hayattaki önemli dostlarımız şirin hayvanları tanıtmak çok eğlenceli olacaktır.

tig isi oyuncak orgu kopektig isi oyuncak orgu kopek

Biraz daha büyük yaşlar için daha farklı çay kahve takımları dikiş makinesi gibi değişik örnekler yapabilirsiniz. Erkek çocuklar için örgü arabalar, toplar yapabilirsiniz. Değişik örgü oyuncak modellerini bulabileceğiniz yazımızı da incelemeyi unutmayın. Aşağıdaki örgü dikiş makinesi oyuncaği kız çocukları için çok uygun.


tig isi örgü oyuncak dikis makinesi

tig isi örgü oyuncak dikis makinesi

Çocuğunuzun uyurken sarılarak uykuya dalacağı bir örgü oyuncağı olsun istemez misiniz? Emin olun ki çocuğunuz artık severek ve isteyerek uykuya dalacaktır. Ayrıca bu örnekleri dekoratif amaçlı da tercih edebilirsiniz. Bebek odalarını çocuk odalarını süslemek için tercihiniz olabilir. Tığ işi örgü oyuncak modellerinin fazlası için galerimize uğramayı unutmayın arkadaşlarım.

tig isi orguden oyuncak ayi

tig isi orguden oyuncak ayi

Yine kız çocukları için örgü oyuncak bebekler iyi bir seçim olacaktır. Bilirsiniz ki kız çocukları evcilik oynamaya meraklıdır. Onların annelik yaptığını bebeklerini ayaklarında sallayıp uyuttuklarına bile bazen şahit olabilirsiniz. Onun mutlu olacağı düşüncesi bunu size yaptıracaktır. Şimdiden başlayacak olan arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir