Tığ İşi Örgü Çantalar Zarif ve Yaz İçin En Güzel Modeller

Tığ İşi Örgü Çantalar– Çantalara düşkünlüğümüz tartışılmaz bir konudur biz hanımlar için. Çantalar ve ayakkabılar kadınların en ilgisini çektiği konulardan ikisidir. Biz bayanlar çantaları hayatımızdan çıkarabilmemiz olanaksız diye düşünüyorum. Çoğumuzun çeşit çeşit, renk renk kullandığı ya da uygun fiyatlı diye alarak bir kenara attığı bir çok çantası vardır. Dediğim gibi bir tutkudur çantalar bizim için. Nerde görsek illa bir bakarız en azından ben öyle yapıyorum. Aslında bazen paraya bile kıyıyoruz en sevdiğimiz çantayı alabilmek için. Peki örgü çantalarla kendi zevkinize uygun çantalar örebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Valla ben modelleri inceledim gerçekten hazır modellerin pabucunu dama atacak cinsten bunlar. Belki örgü bilmeyenler bile sırf bu çantalar için örgü örmeyi öğrenecekler. Yaz yaklaşmışken hatta bayram da önümüzdeyken kendinize renk renk tığ işinden çantalar yapabilirsiniz. Tığ işinden çantalar daha bir zarif görünüyor sanki siz de benim gibi düşünüyorsanız örneklerimizi sunmaya başlayayım hep beraber inceleme yapalım.

beyaz tig isi orgu cantabeyaz tig isi orgu canta

Aşağıdaki örnekler çok yaza uygun gibi sanki. Çiçek motifleri tercih edilen renkleri ile harika bir görünüm sergiliyorlar. Oldukça pozitif elektrik aldım bu modellerden. Eminim siz de beğenmişsinizdir. Özellikle büyük çantalar daha çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Hem içine her şeyi sığdırabilirsiniz hem de görünümleri daha bir hoş görünüyor. Tabii küçük çanta kullanımını sevenler için örnekler sunacağız. Ben özellikle ikiz annesi olarak daha büyük çantalarda oluyor gözüm genelde. İçine her şeyi sığdırabiliyorum en azından. Öreceğiniz tığ işi çantalarda farklı renkleri kullanmanız birçok kıyafetinizle uyum sağlama konusunda kolaylık sağlamış olursunuz. Daha farklı örgü çantalar için derya baykal ile örgüden en güzel çanta örnekleri ve yapılışı konumuzu buradan inceleyerek daha değişik örnekleri görebilirsiniz.


motifli tig isi canta ornekleri

motifli tig isi canta ornekleri

Tabii paylaşım yaparken her yaşı düşünmek gerekir. Özellikle genç yaşlara yakışacak çapraz tığ işi çantalar çok hoş modeller diye düşündüm. Renk renk annelerinize yaptırıp dışarıda kullanabileceğiniz gerçekten çok tatlı görünüyorlar. Tabii galerimizde daha fazlasını göreceksiniz.

tig isi renkli capraz canta

tig isi renkli capraz canta

Değerli arkadaşlar, katılacağınız ortamlar için tereddüt etmeden kullanabileceğiniz, kıyafetlerinizle harika görünecek, dilediğiniz renk ve desenleri kendinizin belirleyebileceği çok şık modern veya klasik görünümlü çantalar örebileceksiniz. Sizi çok meraklandırdığımı biliyorum. O zaman bir an önce modellerle buluşturmak istiyorum sizleri. Tekrar görüşmek dileğiyle şimdilik hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir