Tığ İşi Peçetelikler Çok Şık ve Güzeller

Tığ İşi Peçetelikler– Mutfaklarımızda çoğumuzun peçeteliği vardır. Peçetelerinizi saklamak ve misafirlerinize sunarken içine koymak için peçetelikler kullanıyorsunuzdur. Misafirlerinizi ve aile dostlarınızı, sunumlarınızı yaparken oldukça şık peçeteliklerle sunmak istemez misiniz? Bu şık peçetelikleri farklı tasarlanmış modelleriyle kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Tığ işi ile ilgilenen hanım arkadaşlarımız için çok özel ve şık peçetelikleri inceleyebilir sizler de eviniz için süslü örnekler yapabilirsiniz. Bu sayede peçetelerinizi hem şık bir şekilde sunarken hem de tozlanmasını önlemiş olursunuz. İster sade ister boncuklar çiçeklerle süslü bir örnek yapabilirsiniz. Tığ işi peçeteliklerinizi ördükten sonra kolalayarak daha sağlam dik durmasını sağlayabilirsiniz. Bu uzun süre bu şekilde kalmasına yardımcı da olacaktır. Böylece peçeteler peçeteliğin içinde iken bozulmadan kalabilecektir. 

tig isi dantel peceteliktig isi dantel pecetelik

Sehpalarınıza, mutfak masanıza ve yemek masanıza hatta odalarınıza da bu şahane peçetelikleri hazır olarak bulundurabilirsiniz. Çeşit çeşit, renk renk  modelleriyle çok beğeneceğiniz örgü peçetelikler, yapımı da son derece keyifli olacağından, serbest zamanlarınızı kaliteli geçirmek için güzel bir araç olacaktır. İster bir köşesini isterseniz ortadan düğmeli isterseniz ortadan ufak bir açıklık şeklinde peçetelerin çıkışını sağlayabilirsiniz. Dantel isterseniz dantel, merserize ip isterseniz merserize ya da yün ipler tercih edilerek çeşitlerini örmeniz mümkün. Harika bir hediyelik seçenek te oluşturmuş olacaksınız. Özellikle tığ işi sevenlerin çok basitçe ortaya çıkaracağı peçetelikler, misafirlerinizin de beğenisini kazanacak. Nasıl bir şey örebilirim konusunu hiç düşünmeyin diye size harika örnekler seçtim. Hem kolaylıkla örebileceğiniz, hem de oldukça şık modeller var. Resimler halinde sizlere sunmak istiyorum. Yeniden farklı konularla görüşmek dileğiyle.


cok güzel tig isi pecetelik

cok güzel tig isi pecetelik

Yukarıdaki modelde çiçek motifleri üzerine inci boncuklarla süsleme yapıldığını görüyorsunuz. Peçete çıkışı için ortadan bir açıklık bırakılmış. Bu peçeteliği sehpa üzerinde yatak odasında, salonda, vitrinde sergileyebilirsiniz. Hem görsel açıdan şık hem de işlevsel bir ürün ortaya çıkacaktır. Daha çok örnek için galerimizi incelemenizi tavsiye ederim. Hanımlar örgü konusunda o kadar becerikli ki gerçekten nette araştırdığım kadarıyla bir gördüğüm modeli bir daha görmedim. Hepsi birbirinden değişik ve çok güzel örnekler yer almakta. Biz de sizler için en güzel değişik tığ işi peçetelik modellerini derledik. Umarım beğenirsiniz. Yine tığ işi ile ilgilenenler için tığ işi banyo lif modellerini buradan inceleyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir