Tığ İşi Şal Örnekleri Çok Hoşlar

Tığ İşi Şal Örnekleri– Şallar bayanların en önemli aksesuarları arasındadır. Yaz kış kullanabileceğiniz bu şık aksesuarlarla kendinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Tığ işi şallar bana göre daha zarif ve hoş görünüyorlar. Aşağıdaki ilk örnekte bu sıcak yaz günleri için ideal diye düşünüyorum. Delikli olması sebebiyle uyumlu kıyafetlerinizin daha şık görünmesini sağlayacaktır. Yazın plajda mayo üstünde de tercih edebilirsiniz. Yine şalı kullanmak için zaman ve mekan şartı aramanıza gerek yok. Kullanımı kolay şık görünümleri ile tercihiniz olabilir.

sari delikli model tig isi sal
sari delikli model tig isi sal

Serin yaz akşamlarında özel davet ve gecelerde tüm kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz bir model daha. Siyah parlak ipten örülmüş bu şalı her yerde her mekanda her zaman kullanabilirsiniz. Uçlarından sarkan ince püsküller de hoş bir görünüm sergiliyor. Daha farklı şal örnekleri için galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Örgü örmeyi seviyorsanız bence bu şallar sizi gaza getirecektir.delikli tig isi sal modeli
delikli tig isi sal modeli

İşte simli ipten bir şal örneği daha. Siz de hem evde boş zamanlarınızı değerlendirmek hem de kendinize hoş şallar yapmak için örneklerimizi inceleyebilirsiniz. Gök mavisi rengiyle siyah abiye kıyafetlerinize çok yakışacağını düşünüyorum. Tam da yazın içinde bulunduğumuz şu aylar file işi şallar çok yaygın tercih edilmekte. Dilerseniz buradan file işi üçgen şal örneklerini inceleyebilirsiniz. Bu örnekler de size fikir verecektir. Örneklere bakıp hayran kalmamak elde değil arkadaşlarım. Evde bir işiniz yoksa ve sıkılıyorsanız bence şal örmek bir seçenek olabilir.

simli ipten tig isi sal ornegi
simli ipten tig isi sal ornegi

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir