Tığ İşi Şal Örnekleri En Güzel Örneklerle Karşınızda

Tığ İşi Şal Örnekleri– Tığ işini, şiş örgülere nazaran daha kolay ya da daha zevkli bulanlarınız vardır aranızda. Kendimden biliyorum çünkü. Tığ işini biraz daha keyifli bulurum her zaman. Tek şiş örgüsü denilen tunus işini de sanıyorum bu yüzden çok seviyorum. Şal kullanımı sadece kış ayları için uygun sanıyorsanız, baharlık ve yaz akşamları için kullanılan merserize şal modellerini henüz görmemişsiniz diye düşünüyorum. Kışlık kullanım için vazgeçilmezlerimiz arasında olduğu bir gerçek. Peki tığ işi ile merserize, ajurlu örnekler tercih etmek. Çok keyifli olacaktır değil mi? Tığ işi dediğim gibi görüntüsü bakımından çok zarif duruyor. Özellikle şallar, oda takımları, sehpa örtüleri ve birçok şeyde daha çok tığ işi tercih edilir. Şalları ister sade renklerle isterseniz renkli motiflerle yapabilirsiniz. Sizin zevkinize kalmış. Ben değişik tığ işi şal örneklerini sizlere derledim eminim beğendiğiniz çıkacaktır. İşte bu internetin bu yönünü çok seiyorum ki aradığınız tüm yararlı şeylere anında ulaşabiliyorsunuz. Bu özellikle örgü gibi bir de yemek tarifleri konusunda bayılıyorum. Örgü örmeyi seven bayanlar artık hangi ipi seçeyim hangi ölçülerde örmeliyim bu renk bu renge uyar mı gibi düşüncelere son. Sizlere sayısız örnekler sunuyoruz ki bu soru işaretleri aklınızdan çıksın. Değişik sunulan örneklerle eminim sizler çok güzel işler çıkaracaksınız. İlk tığ işi şal örneğimiz ile başlamak istiyorum. Gördüğünüz gibi renkli motiflere yer verilmiş. Kışın kullanılabilecek bir model olabileceği gibi yaklaşan yazın da tercih edebileceğiniz şahane bir şal örneği.

rengarenk motifli tig isi salrengarenk motifli tig isi sal

Simli iplerden hoşlanıyorsanız aşağıdaki örnek sizin için bir seçenek. Bence çok da güzel olmuş. Işıl ışıl parlayacaksınız özel davetlerde. Siyah gibi rengin üzerinde simli ipten yapılmış şallar çok hoş duracaktır. Delikli örnekleri tığ işi modellerde daha çok görüyoruz. Delikli yapılan örnekler sanki modeli daha bir ortaya çıkarıyor siz de öyle düşünmüyor musunuz?


simli ipten tig isi sal

simli ipten tig isi sal

Bu yaz kendinize aşağıdaki model gibi dantel görünümlü tığ işi şal da örebilirsiniz. Yine gelinlik üzerinde de çok şık duracaktır. Evlenecek olan genç kızlara seçenek olabilir. Gelinlik üzerine simli ipten örülmüş örneklerin de yakışacağını düşünüyorum. İşte simli ipten degisik sal modelleri için burayı inceleyebilirsiniz.

tig isi dantel sal modeli

tig isi dantel sal modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir