Tığ İşi Yazlık Bluz Modelleri Yaz İçin Çok Beğeneceğiniz Modeller

Tığ İşi Yazlık Bluz Modelleri– Tığ işinin şıklığını tercih edenlere özel örgü bluzlar son dönemlerin en çok tercih edilenleri arasında yerini almış durumda. Örgü şıklığını ve zerafetini bir arada taşımak isterseniz bu bluzlar harika birer tercih olacaktır. Çok şık pantolonlar ya da eteklerle kombinleyebileceğiniz tığ işi bluzlar çok hoş bir görüntü verecektir. Kız çocukları içinde tercih edilebilecek örnekleri özellikle örgü sever arkadaşlarımız rahatlıkla örmeye başlayacaklardır. Her yaş için örülebilecek örneklerle yazları da örgü kıyafetlerden vazgeçemeyenler için hoş bir fırsat. Dantellerin üzerinizde çok şık bir görünüm sergileyebileceğine örnek olarak sizlere modeller derledim. Eminim incelediğinizde çok beğeneceksiniz. Bu yaz tığ işi dantel bluzlar çok moda olacak demedi demeyin. Hazır modelleri bile mevcut. Ama bence eğer örgü yapmak elinizden geliyorsa kendi örneğinizi çıkarıp örmeniz daha hoş olacaktır. En azından kendi zevkinize uygun model ve renkte örnek örebilirsiniz. Hanımlar dilerseniz ilk örneğimizi inceleyelim. Uzun kollu bir model ama yazın sizi bunaltacağını sanmıyorum zaten tığ işi olduğundan ince örülmüş ve delikli bir bluz. Tığ işi bluzunuzu örnekteki gibi askılı kıyafetlerinizle bile kombine edebilirsiniz. Özellikle çiçek motiflerinin güzelliğini de söylemeden geçemeyeceğim.

cicek motifli tig isinden yazlik bluzcicek motifli tig isinden yazlik bluz

Aşağıdaki modele gelince biraz daha salaş bir örnek. Yine kolları geniş örülmüş çok hoş durmuyor mu sizce de? Yaz için tercih edebileceğiniz hoş bir model. Hanımlar bence örgü örmeyi bilenler bu tarz bluzlar yaparak evinizin bütçesine de katkıda bulunabilirsiniz. Hem dışarıdan bluz almamış oluyor uygun fiyata getiriyorsunuz bluzunuzu hem de bu işi satışa döküp kendi paranızı bile kazanabilirsiniz.


tig isi delikli yazlik bluz

tig isi delikli yazlik bluz

Yapacağınız tığ işi bluzun üzerindeki motifler bluzunuz daha fazla çekici kılacaktır. Hep düzden bir model örmektense aşağıdaki gibi değişik motiflerin üzerinde yer aldığı bir bluz yapabilirsiniz. Pantolon üzerine etek üzerine çok şık kombine edebilirsiniz. Yine tığ işi dantel bluzlar konulu yazımızdan da daha değişik bluz modellerine ulaşabilirsiniz.

tig isi yazlik bluz ornegi

tig isi yazlik bluz ornegi

Bu aşağıdaki örnekte çok tercih edilen modellerden. Düşük omuz ya da kayık yaka diye de geçiyor. Bu şekil bir bluz ile takılarınızı oldukça iyi sunabilirsiniz. Haydi hanımlar örgü isteğinizi dürtüleyecek diğer tığ işi yazlık bluzlar için galerimizdeki örnekleri incelemenizi tavsiye ediyorum.

tig isi kayik yakali yazlik bluz

tig isi kayik yakali yazlik bluz

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir