Tığ İşi Yeni Büstiyer Modelleri Yaza Renkli Girin

Tığ İşi Yeni Büstiyer Modelleri– Yaz geldi çattı. Kış boyu özlemle beklediğimiz sıcak havalar nihayet kapıda. Tatil planları yapanlar ya da erken tatile başlayanlar hepinize merhaba. Peki yazlık giyilebilecek tatil yörelerinde tercih edebileceğiniz yazlık kıyafetlerinizi kendiniz yapmak istemez misiniz? Bence bu çok iyi bir fikir gibi geliyor. Büstiyerleri anlatmaya çalışıyorum aslında. Bir de plaj elbiseleri var ki buradan örgüden plaj elbise modellerini inceleyebilirsiniz. Özellikle yazları tatil yörelerinde tercih edebileceğiniz tığ işi büstiyerler çok dikkat çekici. Hazır örneklere göre el örgüsü modeller daha bir renkli sanki. Bu yaz örgü büstiyerleri bolca göreceğiz sokaklarda. Örülmesi son derece kolay ve kısa sürede yapılabilen, renkli, çok şık büstiyer modellerini, rahatlıkla örebileceğinizi biliyorsunuzdur. Çok beğeneceğiniz modeller var. Tığ işi sevenlerden biri olarak söylüyorum bunları. Tığ işi örgü örmek her zaman ilk tercihim olmuştur. Çok fazla ip seçeneği var tığ işi için. Merserize ipler tercih ederek çok şık büstiyerler örmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Merserize ipler hem esnek hem dayanıklı olarak örgü büstiyerinizi bu iplerle yapabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için çeşit çeşit, renk renk büstiyerler sizin model seçimlerinizi bekliyor.

tig isi bustiyertig isi bustiyer

Örnekleri inceledim de çok model var gerçekten sade renkli desen desen örnekleri galerimizde de görebileceksiniz. Özellikle püsküller büstiyerlere çok yakışıyor bunu söylemek isterim. Altlarına püsküller eklediğinizde daha bir hoş görünüyor. Bir önceki yazımızda püsküllü örgü modellerini sizlere tanıtmıştık. Dilerseniz buradan püsküllü örgüleri inceleyebilirsiniz. Tabii örgü büstiyeri kendiniz için düşünmeyin yalnız. Kız çocukları için de örebilirsiniz. Küçük parça olduğu için hemen de bitirirverirsiniz diye düşünüyorum.


tig isinden orgu bustiyer

tig isinden orgu bustiyer

Püskül demiştim ya hani işte ona bir örnek. Uçlarına püsküller eklenen örgü büstiyer ne kadar hoş görünüyor değil mi. Böylece belki göbek kısmınızdaki görünmesini istemediğiniz yağları da gizleyebilirsiniz. Geneldeboyundan bağlamalı modeller oluyor büstiyerlerde askılı örneklere pek rastlamadım desem yalan olmaz. Galerimizi incelediğinizde hoş modellere rastlayacaksınız. Haydi hanımlar geç kalmadan siz de kendi büstiyerinizi kendiniz örün.  Hazırlara tonla para ödemektense bir yumak ip bir tığ ile çok şık büstiyere sahip olun.

tig isinden puskullu bustiyer

tig isinden puskullu bustiyer

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir