Tığ Örgüsü Sepetler Çok Hoş Modeller Burada

Tığ Örgüsü Sepetler– Rengarenk ipliklerle ve yumaklarla uğraşmak ruhsal olarak da aydınlanmamızı ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. Kendimiz için daha ucuza kıyafetler üretip, giyebilme olanağı sağlar. Sevdiğimiz birine kendi ellerimizle üretebildiğimiz bir şeyi vermek, karşı tarafında ne kadar önemli olduğunu hissetmesine sebep olur. Her yerde, her ortamda uygulayabileceğimiz bir aktivitedir. Dostlarımızla birlikte yapabileceğimiz sosyal bir aktivitedir. Yaratıcılığınızı ortaya çıkararak üretken olduğunuzu fark edebilir ve bitirdiğinizde başarı duygunuzu tatmin edersiniz. Ürettiklerinizi satarak maddi kazanç elde edebilirsiniz. Ürettiklerinizi hayır kurumlarına vererek manevi kazanç sağlayabilirsiniz. Duygularınızı ifade edebilme şansını yakalamış olursunuz. Yeni ve orijinal modeller yaratarak bir ilki başarmanın verdiği hazzı yaşarsınız. Örgü örmenin güzelliklerinden ve bize katabileceklerinden sonra insanda ister istemez bir örme isteği uyanıyor sanırım. Bu örgü işi alışınca bırakılamayan bir alışkanlık oluyor zamanla insanda. Adeta bir çekirdeğe başlayıp nasıl bırakmak zor gelirse örgü işi de aynen öyle diyebiliriz. Örgüler çok çeşitlidir. Kimi zaman kıyafet kimi zaman dekorasyonda kullanabileceğiniz örnekler ortaya çıkabilir. Örneğin tığdan yapılan sepet örnekleri gibi. 

tig isi sepet örnekleritig isi sepet örnekleri

Yukarıda gördüğünüz örneklerde tığ işi sepetleri isterseniz boş isterseniz içine ihtiyaçlarınızı koyarak değerlendirebilirsiniz. Çiçekler en yakışan örnekler arasında. Tığ işi sepet örnekleri çiçeklerle sergileyebilirsiniz. Çok güzel örneklerin bulunduğu derya baykal dantel sepet örnekleri konumuza da bakabilir değişik örneklerden ilham alabilirsiniz. Hem işlavsel hem hoş görünümlere sahip bu sepetler çok dekoratif hanımlar. Hem evinizdeki ufak tefek şeyleri derleyip topladığı gibi görünümleri ile de şık bir hava katacaktır evlerinize. Hatta örgü malzemelerinizi saklayabileceğiniz bir obje gibi de düşünebilirsiniz. Bu şık örnekleri kullanımı size kalmış bize düşen en güzel örnekleri sizlere sunmak. 


tig isi kulplu sepet

tig isi kulplu sepet

O zaman mutfaklarda, banyo ve yatak odalarında hatta çocuk odalarında düzenleyici olarak kullanacağınız sepetleri örmeye ne dersiniz? Sandığınızdan daha kolay örülebilecek sepetler bir çok amaca hizmet edebilecek kapasitede olacaktır. Kendi emeğinizle yaptığınız bu rengarenk sepetleri kullanmanın keyfi, emin olun çok başka bir haz verebilecek. Hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir