Trend at kuyruğu modelleriyle harika görüneceksiniz | Melekler Mekanı Kadınlar Melektir

Trend at kuyruğu modelleriyle harika görüneceksiniz


Tüm kadınların en çok kullandığı modeli,ev topuzları ve at kuyruğudur.At kuyruğu saçlar ,bize kolay gelmesine geliyor ama birazda işin içine görsellik ve estetik katmakta fayda var.At kuyruğu yaparken ,saçınızı lastik tokanızdan geçirmek yerine kısa bir vakit ayırarak daha hoş görünmenizde bir zarar göremiyorum.Çalışma ortamınızda,misafir ağırlarken,arkadaşlarınızla buluşurken hatta kuaföre gidecek vaktiniz yoksa arkadaşlarınızla buluşurken ,yılın trend olmuş gösterişli at kuyruğu modellerinden denemeniz,sizi de memnun edecektir.

Saçlarınızı 5 dakika içinde biraz düzleştirebilirsiniz,yada saçınızı at kuyruğu yapıp sadece kuyruk kısmını düzleştirerek daha düzenli bir at kuyruğuna sahip olabilirsiniz.Saç önlerinizdeki elektriklenmeye karşı spreyler işinize yarayacaktır.Tokanızı kapatmak için ,bir tutam saçı dolamanız bile sizi bambaşka gösterecektir. Günümüz de hem günlük hem de özel günlerin en çok tercih edilen modelleri arasın da yer alıyor. Hatta birçok gelin adayı bile gelinbaşı saç modeli olarak şık bir at kuyruğunu tercih ediyorlar. Harika at kuyruğu saç modelleri arasından sizlere birçok örnek sayabilirim.

at kuyruğu gelin başı modeli

at kuyruğu gelin başı modeli

Romantik bayanlar at kuyruklarını yandan yapabilirler.Maşa yardımıyla kuyruk kısmına verilen hafif dalga görüntüsü de,sizi farklılaştıracaktır.

Retro tarz tutkunuysanız,saçınızı krape yapıp arkaya doğru bombeli şekilde toplarsanız ve kuyruk kısmını içe doğru kıvırırsanız alın size 1970’lerdeki imrenerek baktığınız at kuyruklarından oluşturmuş olursunuz. At kuyruğu saç modellerinin de farklı stilleri vardır. Her zaman ki bilindiğinin aksine düz bir at kuyruğunun yerine oldukça şık sizi özel gecelere de hazırlayacaktır. Yandan at kuyruğu modelleri, örgülü at kuyruğu modelleri, dalgalı at kuyruğu modelleri ile birlikte daha farklı saç lar ile birçok alternatif seçimler üretebilirsiniz.

Özellikle çalışan uzun saçlı bir bayansanız ve her gün saçınıza nasıl bir şekil vereceğiniz konusun da kararsızlıklar yaşıyorsanız dediğim gibi hem rahat hem de şık bir model olacak farklı at kuyruğu saç modellerini tercih ederek hergüne özel değişik stiller ile görünebilirsiniz.

Bu size saydığım örnekler şuan trendlerde sevgili melekler mekanı takipçilerimiz.Bu modelleri deneyerek hem trendleri yakalamış,hemde sıradışı olabilirsiniz.

yandan at kuyruğu modeli

Ayrıca sitemizde yer alan saç modelleri galerisine buradan ulaşarak daha değişik saç modellerini ve uygulamalarını görmeniz mümkündür.

Paylaşım

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Moda

Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri 2017 Modelleri Rengarenk

Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri 2017– Son birkaç yıldır tesettür modası geliştiğini açıkça görüyoruz. Elbiseler, tunikler, kaplar, pardesüler daha neler neler? Artık tesettürlü gençlerimiz yaşlılarımız daha modaya uygun kıyafetler tercih edebiliyorlar. Özellikle tesettürlü gençlere yönelik çok fazla seçenek olduğunu da söylemek isterim artık internet sitelerinde bile o kadar çok satış yapan firma var ki düşünün her firmada

Mezuniyet Elbiseleri Liseli Kızlarımıza Özel Modeller

Mezuniyet Elbiseleri Lise– Artık bu dönemde yavaş yavaş okulların sonuna doğru gelmekteyiz. Özellikle son sınıftakiler için mezuniyet gecesi heyecanı başlamıştır bile. Özellikle genç kızlarımız bu konuda çok seçicidir. Bu gün onlar için özel bir gün olacak illa ki kendilerine yakışır en güzel kıyafeti elbiseyi tercih etmek isteyeceklerdir. Şimdi genç kızların hoşuna gidebilecek harika mezuniyet gecesi

Simli Hint Kınası Diye Bir Trend Var Hanımlar Mutlaka Görün

Simli Hint Kınası– Biz bayanlar kınayı çok sevdiğimiz doğrudur kına gecelerinin vazgeçilmezi kınalar artık yerini daha estetik bir modellere bıraktı diyebilirim. Eski yıllarda koyu renk hint kınaları daha çok tercih ediliyordu yerini artık simli beyaz hint kınaları görüyoruz hem de artık sadece özel davetler kınalar düğünler değil normal gündelik yaşamda bile hanımların yeni moda trendi diyebiliriz.

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri 2017 Kız Erkek Karışık Modeller

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri 2017– Bayram çocuklara yakışır.. 23 Nisan’ın da en büyük özelliği çocuklara armağan edilmiş olmasıdır. Bu günde çocuklar dilediğinde giyinir bayramı doyasıya yaşamak isterler. Okullarda gösteriler şiirler şarkılar oyunlar oynanarak bu günün özelliğinin vurgulandığını göstermek isterler. Bu günde çocuğunuza özel bir kıyafet kostüm düşünüyorsanız yazımızı incelemenizi tavsiye ediyorum. Çocuklar bayramlarda güzel giyinmeyi

Mango 2017 Yaz Koleksiyonuna Bakalım mı Kızlar?

Mango 2017 Yaz Koleksiyonu– Yine reklamlarda da çok sık gördüğümüz tarzına hayran olduğumuz belki Mangodan bu yaza özel tabiri caizse tiril tiril hareketli renkli tarz kıyafetlere bayılacaksınız hanımlar. Mangonun 2017 yaz sezonuna ait tasarımlarını görmek istediğinizi tahmin edebiliyorum. İçince rahat edeceğiniz üstelik mango kalitesi ile bu yaz giyinmek bir onur olacaktır. Fiyatlar biraz pahalı gelse

KimdirMelekler Mekanı

Paylaşım
luletasi