Trend Duvar Boyalarını İnceleyin Renk Seçmek Hiç Zor Olmayacak

Trend Duvar Boyaları– Kış geliyor kış hazırlıklarını yapmadınız mı hala siz? Peki o zaman size sorsam kış hazırlığı için evinizin hangi bölümünden başlarsınız tadilat bakım için? Duvar boya badana diyenleriniz olduğunu duyar gibiyim. Bence de duvar boya badana tabii ki. Duvarları boyadıktan bakım yaptıktan sonra dekorasyon yapmanız daha kolay olacaktır. Her yıl popüler boya markalarının en yeni renk kartelalarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da şimdiye kadar en çok tercih edilen duvar boya renklerini sizlere sunmak istedim. Belki yenilerin dışında en popüler renklerden birini evinizde görmek istersiniz. Bence eski ve yeni renklerin içinde kayboluyor ve eviniz yaşam alanlarınız için hangi rengi seçeceğinize karar veremiyorsanız denenmiş ve en çok tercih edilen renkleri deneyebilirsiniz pişman olmayacağınız açıktır.Size hem kolaylık sağlayacak hem de evinizin dekorasyonuna güzel bir yol gösterecek en güzel trend renkleri sizlere yazımızda sunacağım. Şimdi ilk renk olarak sizlere yıllardır bir idol olan fildişi renginden bahsedeceğim. Özellikle açık tonlarda bir renk olan fildişi rengi dar ve karanlık ortamlara hoş bir görünüm kazandırır ve oldukça açıcı ferah bir hava katar. Özellikle salon oturma odası için uygun bir renk olarak fildişini düşünebilirsiniz.


Yine bir diğer trend renk olan kum beji toprak tonlarında ve açık renk olan bir renktir. Özellikle her renk ile uyum sağlaması ile çok tercih edilen pozitif enerji katan bir renktir. Kum beji gibi popüler yakın renkler sahra beji gibi bej renklerinin tonları ev dekorasyonuna hayat katmakta. Özellikle kum beji gibi saygın bir renk ile dekore edilen evleri incelemek için bu yazımızı takip edebilirsiniz. Bu trend duvar renkleri ile daha gönül rahatlığı ile hazırlanmış bir dekorasyona sahip olacak hiçte pişmanlık yaşamayacaksınız. Çakıl taşı, kese kağıdı, buz beyazı, şampanya hem çok bilinmiş tercih edilen renklerdendir hem de bu renklerle daha güzel evler dizayn edebilirsiniz.

Evimiz bizim her şeyimiz dolayısı ile istediğimiz gibi renk vermek istediğimiz gibi dizayn etmek elimizde. Renk seçimi sonrasında dekorasyonun geri kalan kısmını tamamlamak ise renk uyumlarına sizin de zevklerinizle yön verilecek bir durum. Özellikle bu son yıllar pastel tonlar da yüzünüzü güldürebilir. Pastel renklerin değişik tonlarını evinizin değişik odalarında tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir