Tunus İşi Bebek Battaniyeleri En Yeni Modellere Bakmalısınız

Tunus İşi Bebek Battaniyeleri– Tunuz işi bebek battaniye modeli konusuna belki defalarca yer verdik sitemizde. Ama örgü öyle bir şey ki sürekli yeni modellerin ortaya çıktığı bir durum. Yeni modeller çıktıkça biz boş dururmuyuz. En yeni en son örnekleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz sürekli. Şimdi de bebek bekleyenlere bu yazımız. Bebeğinizi sıcacık saracak battaniyesi neden sizin elinizden çıkmasın ki? Kendinize en sağlıklısından en güvenilir eşyaları kullanmaya özen gösterirsiniz sanıyorum. Bu bebek olunca daha bir titizlik ile davrandığınız aşikardır. Battaniyelerde kullanılan bir numaralı örgü tekniği olan tunus işinin yapımı kolay olduğunu söyleyebilirim sonuçta tek şiş ile yapıyorsunuz. Oldukça sıkı bir örgü olan tunus işi battaniyeler yanında koltuk örtüleri yatak örtüleri de çok sıklıkla yapılıyor. Desenleri çok hoş çünkü. Desenini ortaya çıkarmak için de büyük örgüler tercih ediliyor genelde. Ben tunus işi örgü tekniğini bebek örgülerine çok yakıştırıyorum aslında. Siz de böyle düşünüyorsanız bu modeller ilginizi çekecektir.

kabartmali tunus isi bebek battaniyekabartmali tunus isi bebek battaniye

Tek renk sıradan görünür diyorsanız yukarıdaki örnekte ki gibi kabartmalı süslemeler yapabilirsiniz. Ya da aşağıdaki örnekteki gibi her motifi farklı renkle örebilirsiniz. Tunus işi bebek örgüsü olan her şeye yakışıyor bence. Önceki yazılarımızdan olan tunus işinden yapılan bebek örgüleri konumuzu inceleyerek örneklere ayrıntılı bakabilirsiniz. İster kız ister erkek olsun her bebeğe yakışabilecek tunus işini siz de denemelisiniz. Hep aynı tarzda ördüğünüz için kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorum.


tunus isi bebek battaniye

tunus isi bebek battaniye

Size yardımcı olmak için oluşturduğum resim galerisini rahatça inceleyin. Örmeyi istediğiniz renk ve modellere karar vererek kolları sıvayın. Tunus işi bebek battaniyeleri hem rahat örülebilen hem de çok sevimli ve sıcacık görünümüyle öncelikle sizi sonra da ördüğünüz sevdiklerinizi memnun edecektir. Yakınınızın ya da sevdiklerinizin bebeği olduysa güzel bir hediye alternatifi olarakta düşünülebilir. Haydi örgü severler kolları sıvayın. Son tunus işi bebek battaniye örneğinden sonra daha başka örnekler için galerimize sizleri davet etmek isterim. Tekrar farklı konularda buluşmak dileğiyle.

tunus isi kiz bebek battaniyesi

tunus isi kiz bebek battaniyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir