Tunus İşi Boyunluk Yapımı Anlatımlı Kışa Hazırlıklara Başlayın

Tunus İşi Boyunluk Yapımı Anlatımlı hakkında sizlere bu konumdan bilgiler örnekler ve resimli modeller sunacağım. Öncelikle değerli meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları boyunluk modelleri aşağıdaki galeriden görebilirsiniz ben sizlere hemen bir kaç video eklemek istiyorum. Kış yaklaşırken bence şimdiden ipinizi alın modelinizi belirleyin ve son moda örgü modellerini örmeye başlayın. Eminim örmek size çok iyi gelecek. Örgü örmek bir bulaşıp bırakamayacağınız tiryakisi olacağınız bir iş. Özellikle hanımlar örgü moda alanında çok güzel işler çıkarıyorlar. Son yıllarda özellikle atkının yerini almaya ada boyunluklar hem kullanımı kolay hem şık modellerle karşımıza çıkıyorlar. Boyunluk modellerinde tunus işi örgü tekniğini denemeyenler varsa bence denesinler. Yumuşak çok hoş duruyor. Dilerseniz birkaç model üzerinde tunus işi nasıl duruyor gözlemleyelim.

tunus-isi-ebruli-ipten-boyunluk 

Öncelikle tunus tekniği ile örgüler nasıl yapılıyor bunları video olarak sizlere ekliyorum. Bu arada bu konuda söylemek istediğiniz bir fikriniz varise lütfen beni yönlendirin olur mu ? Konunun altındaki yorum bölümünden bana ulaşabilirsiniz arkadaşlarım. Tunus işi örgü boyunluk modellerinden çok şık bir model daha yapacağınız modele düğmeler ekleyerek daha şık bir hal kazandırabilirsiniz.


yandan-dugme-aksesuarli-tunus-isi-krem-boyunluk

Anlatımlı tunus işi örgü nasıl yapılıyor aşağıdaki videodan çok net olarak anlatılmış lütfen inceleyiniz. Melek Baykal’ın sunduğu Melek adlı programa konuk olan Tülin İriş Hanımın çok özel tunus işi boyunluk ve bere yapılışlarını görebileceğiniz bir video ekledim yazımızın sonuna. Umarım bu videodan faydalanacaksınız. Video da çok çeşitli boyunluklar var hayran olmamak elde değil. Siz de eminim yerinizde duramayacaksınız hemen boyunluk yapımına girişeceksiniz. Bakın aşağıda Tülin İriş ‘in yaptığı modellerden biri yer alıyor.

tunus-isi-orguden-boyunluk

tunus-isi-boyunluk-modeli

Bu video dediğim gibi melek programından alıntıdır. Ayrıntılı anlatımı da hoşuma gitti  sizlere hemen video olarak ekleyip vermek istiyorum aşağıdan faydalanabilirsiniz. Kışın çeşit çeşit takıp ilgi çekeceğiniz kesin bu modellerle. Dilerseniz tunus işi boyunlukları paylaşırken tunus işiyle örülmüş rengarenk örgüleri de inceleyebilirsiniz. Yine boyunluklarınıza takım olsun diye örgüden bere modellerini de buradan inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri boyunluklarınıza uydurarak takım yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir