Tunus İşinden Yapılan Bebek Örgü Modelleri

Tunus işi bebek örgü modelleri bayanların büyük ilgisini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Bebekler için yapılan örgü modelleri hazırlığı içine alabileceğiniz tunus işi bebek örgüleri ile kız ve erkek bebekler soğuk havalara karşı korunma altın da olurken kıyafetlirini tamamlayan hoş bir aksesuara da sahip olmuş olacaklar. Mevzu vatan ise, gerisi teferruattır diye bir söz var herkes biliyordur. Tamda annelere uygulanacak güzel bir söz aslında. Mevzu Evlat ise gerisi teferruattır. Canımız ciğeriniz ve büyük uğraşlar sonucunda Rabbimizin bizlere nasip ettiği bebeklerimiz için güzel örgüleri sitemiz örgüden.com üzerinden sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. 

Tunus işi erkek bebek yelek modeline bir örnekTunus işi erkek bebek yelek modeline bir örnek

Bebeklerimizin üşümemesi ve aynı zamanda çıtıpıtı güzel şekilde ve kombineli giysileri ile herkesin önüne çıkartmak, sunmak, " işte bebeğim " demek gerçekten güzel bir duygu. Yaşamayanlara da Allah'ım nasip etsin arkadaşlarım. Bebekleriniz için oluşturacağınız örgüden bebek örgülerini görsel bir şölen ile sizlere sunuyoruz. Buradaki resimlerin tamamı google görseller üzerinden edinildi. Otomasyondan geçen kıyafetler yerine, el işi göz nuru olarak hazırlanmış bu örgüleri çarşıda pazarda evine katkıda bulunmak isteyen kadınlarımızın satış noktaları hemen hemen bütün şehirlerde var. Hem onlara destek, hemde evlatlarımızı güzelleştirmek. E daha ne olsun 🙂


Sizler için en güzel, değişik ve yeni tunus işi bebek örgü modellerini galerimiz de bir araya getirdik. Galerimizi tıklayarak tunus işi bebek yelekleri, tunus işi bebek battaniyeleri ve daha farklı modelleri yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Tunus İşi Bebek Örgüleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir