Tunus İşiyle Rengarenk Örgüler Son Zamanların En İyi Örnekleri

Tunus İşiyle Rengarenk Örgüler– Tunus işi, diğer adı ile tek şiş örgüsü bence diğer örgülere nazaran daha kolay ve keyif verici. Basit yapılışı ve şık görüntüsüyle de birçok hanım tarafından sıkça tercih ediliyor. Özellikle bebek battaniyeleri ve patikler. Sadece bunlar değil tabi ki. Çok güzel banyo lifleri, bebek yelekleri, atkı bere takımları, hırkalar, süveterler ve daha bir çok şey. Bebeklerinizin kullanacağı eşyaları kendinizin örebilmesi fikri çok güzel değil mi sizce de? Düşünsenize sizin el emeğinizle örülmüş kıyafetler kullanacaklar. Özellikle bebek battaniyelerinde çok popüler olan bir teknik olan tunus işi ile ilgili örnek bir battaniye modeli sunmak istiyorum sizlere. İşte rengarenk tunus işinden battaniye ya da koltuk örtüsü ya da kilim nasıl görürseniz artık. Aslında bu tarz saydığım hepsine uyuyor ve çok yakışıyor. Siz de örneğin bu tarz modelden paspaslar koltuk şalları ya da şık rengarenk battaniyeler örebilirsiniz. Daha bitmedi hanımlar tunus işi rengarenk örgüler konumuzda çok hoşunuza gidecek modelleri özenle derledim.

renkli tunus isi orturenkli tunus isi ortu

İşte tunus işi rengarenk örgü örneğine bir model daha. Renkli boyunluk tunus işinden yapılmış. Çok hoş, kışın sıklaşan boğaz enfeksiyonlarını en aza indirirken aynı zamanda kışın da şık olmanın gururunu yaşayacaksınız. Kış sezonuna hazırlık yapıp aynı zamanda yazın boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz değişik tunus işi modeller yapabilirsiniz. Aklıma gelmişken tunus işi patik örneği size bu yazımızda sunmayı unuttum ama önceki yazılarımızdan tunus işi örgü patik modellerini buradan inceleyebilir tunus işinden patikler hakkında fikir edinebilirsiniz.


tunus isi renkli boyunluk modeli

tunus isi renkli boyunluk modeli

Aşağıda da çok özel bir tunus işi paspas modeli görüyorsunuz. Nasıl yapıldığına dair biraz fikir de verilmiş. Rengarenk tunus işi ile örülmüş paspas sonunda görüyorsunuz ki iç içe bir çiçek motifi çıkıyor ortaya.

tunus isi renkli paspas

tunus isi renkli paspas

İşte son örneğimiz bu aslında çok renkli tunus işi örgüden çok iki renkle yapılan bir örgü modeli. Bununla yine battaniye ve daha birçok model yapabilirsiniz. Ben size yazımız içinde belli başlı örnekleri paylaştım tabii bu demek değildir değişik tunus işi örgüler yapamazsınız. Tunus işi her örgü modeline çok yakışacaktır. Kazak, süveter, patik,yelekler ve daha birçok model yapabilirsiniz.

renkli tunus isi orgu

renkli tunus isi orgu

Bu sıralar örmeye başlayacağınız tunus işi örgüleri sonbahar kış dönemi için gayet rahat kullanabilirsiniz. Bebeklerinizin minik bedenlerini sıcacık tutacak harika tunus işi örgüler sizleri de çok memnun edecektir. Dilerseniz hediyelik bir seçenek olarak da değerlendirebileceğiniz tunus işi el örgüleri modellerini araştırdım ve beğenerek öreceğiniz modelleri bir araya getirdim. Çok keyifle örmek isteyeceğinizi düşünerek sizi model resimlerine yönlendirmek istiyorum. Galerimizde bulabileceğiniz en yeni değişik tunus işi rengarenk örgü modellerini inceleyebilirsiniz.Yine tunus işi kadar popüler benim de çok beğendiğim en güzel afgan işi örgü modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir