Turkcell Bedava İnternet Paketleri ile internete doyacaksınız

Türkiye’de bulunan GSM orapetörlerinin tamamı kullanıcılarını elinde tutmak ve en fazla müşterinin kendisinde olması adına özellikle gençlere yönelik bir çok uygulama ile insanlara hediye internet paketleri sunmaktadır. Bunun gençler arasında çok önemli olduğu, ücretsiz internet tarifelerinin sürekli arandığı ve bedava internet için sosyal medya dahil olmak üzere tüm sitelerin araştırıldığı ortada. Tabiki bu internet paketleri sürekli olarak firmalar tarafından değişik uygulamalar ve duyurular ile değiştiriliyor. Biz sizlere güncel olan bir kaç tanesini yazmak istedik.TURKCELL BEDAVA İNTERNET 

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Paketi İçin yapılacaklar ; Öncelikle Turkcell’den hediye sim kartı ediniyorsunuz bu kartlardan herhangi birisini alır almaz ENHIZLI yazın ve 2222‘ye mesajınızı sallayın hemen ardından toplamda altı ay kadar geçerli olacak ücretsiz 10 gb internet paketi kazanacak ve karlı çıkacaksınız.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası ile internet kazanın : Turkcell’in uygulaması olan GNÇ ile yine uygulama içinde olan yumurtayı haftada toplamda 2 kez çatlatan Genç Turkcelliler için de hediye alma şansınız var bunu da kullanabilirsiniz. Yine başka bir internet hizmetinde sizler 3 gb internet kazanacaksınız hemen onu da sizlere açıklayalım.

GNÇ Gece 3 GB internet paketini kazanmak için : GNÇ Full paket ve tarifesine geçiş yapan genç yaşlı amcalara teyzelere akşam saat 22 ile 06 arasında kullanabilecekleri 3 gb hediye internet veriliyor. Tabi bu saatlerde ayakta olan ve bu interneti kullanacak olanlar bu paketi değerlendirebilirler.
İLK KEZ 4,5G  Sim Paketini Alanlara : Bu telefonlarınızda kullanacağınız sim kartların 4.5G uyumlu olanının alır almaz yani ilk kez alanlar bu internetten yararlanabilecekler. Yine GENÇ GECE 7G diye Bedava bir paket var onuda yazalım sizlere. GNÇ Star paketi tarifesine yıllık abonelik ile gelmiş bir müşteri iseniz gece saat 22 den sabah saat 06 ya kadar kullanabileceğiniz 7gb internet paketi hediye olarak veriliyor bunu da değerlendirebilirsiniz.

GNÇ gece 5GB paketi için de GENÇ Süper paket ve süper tarifeleri ile ilgili genel merkezi arayıp yıllık abonelik yapacağınızı ifade etmeniz durumunda yine gece 22 ile sabah 06 saatleri arasında 5gb internet paketini kapacaksınız. Bu tarife beni yoracak ödeyemem diye düşünenler için ise GNÇ EKO paket ile yıllık abone olanlara yine yukarıdaki aynı saatler arasında kullanabilecekleri 1gb internet hediye ve bedava olarak veriliyor.

 

Tabi bedava internet paketleri bunlarla da sınırlı değil Senyapdiye bir kanalı var Turkcell’in ve sizler bunu BIP uygulaması üzerinden takip ediyorsunuz. Takip etmeye başlar başlamaz sizlere verilen görevleri yerine getirerek toplamda 25 gb internet kazanabilirsiniz. Bu interneti 6 hafta boyunca kullanabiliyorsunuz sonrasında zortingen şıtrayze 🙂

 

YAANİ UYGULAMASINI KULLAN 1 gb interneti kap: Bunun için mobil mağazaya girerek yaani uygulamasını indiriyorsunuz ve 30 gün boyunca geçerli olacak 1 gb interneti bedavadan kullanıyorsunuz. Ha unutmadan söyleyelim her ay yenileniyor bu paket yani aylık bazda 1 gb kullanmaya devam ediyorsunuz. yeterki yaaniyi kullanmaya her ay devam edin.

 

UÇURAN TARİFE UÇURAN PAKETE ABONE OL 1 GB İNTERNETİ AL : Uçuran tarife ve paketlere uçan değerli meleklerimiz Bip uygulamasında kullanabilecekleri 1 gb interneti bedava olarak alacaklar. Ama lütfen dikkat sadece BİP’te kullanabilirsiniz bu internet paketini.

 

SALLA KAZAN İLE SÜPRİZE HAZIR OLUN : Yine Turkcell operatörünü kullananlar için salla kazan uygulamasından da haftada bir süpriz hediyeler çıkabiliyor. Tabi internet ve diğer uygulamalarda kolaylık vs vs bunu da haftada bir kez sallayarak edinebiliyorsunuz.

Turkcell’den satın alacağınız sözleşmeli bir telefonun yanında bir tane de en düşük fiyatlı aksesuar alayım derseniz 20 mb internet kazanıyorsunuz bilginiz olsun. Ha bir de tuttuğunuz takım eğer Galatasaray ise Bireysel postpaid prepaid sarı paket ve kırmızı paketleri kullanan kişilere, Destekledikleri Takımın her galip gelişinde cepten kullanabilecekleri 1 gb internet paketi var bunu da unutmayalım. Benim Meleklerim takım tutmuyor olsa bile sevdiceklerine ya da eşlerine bu durumdan bahsederek bedavaya konmalarını sağlayabilirler.

Son olarak ta sözleşmesi biten Değerli Turkcell aboneleri için 3 ay boyunca her ay 1 gb cepten internet hediyesi veriliyor herkese veriliyor ve otomatik olarak hattınıza tanımlanıyor kızlar. Hadi bakalım bedava internetin haberlerini aldınız artık kullanarak konumuza da yorum yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir