Yakadan Başlanan Çocuk Yeleği Nasıl Örülür? Örnekleri İle Burada

Yakadan Başlanan Çocuk Yeleği Nasıl Örülür– Örgü örmek en sevilen, en çok tercih edilen, ortaya çok güzel ürünlerin çıkarılabildiği el işi türüdür. Şiş ya da tığ kullanarak, istediğiniz ip türleri ile farklı el işleri yapabilirsiniz. Çocuk yelekleri en sık örülen çeşitlerin başında gelir. Özellikle yakadan başlanılarak örülen çocuk yeleğini merak edenleriniz varsa, bu merakınızı bugün giderebileceğinizi düşünüyorum. Örgü örmeye başlarken genelde aşağıdan başlanır aslında ama bu örnekler yakadan başlanarak örülen örneklerden. Videodaki anlatımı izleyince daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Yakadan başlamalı çocuk yelekleri örneklerinden bazı modelleri sizler için yazımızın içerğinde sundum. Bebekleriniz için çok farklı ve sevimli yelek örgülerini kendiniz rahatça örebilirsiniz. Aşağıda inceleyebileceğiniz resim modelleri ile birlikte harika bir video ekleyeceğim. Yakadan başlanılarak çocuk yeleğinin nasıl örüleceğine dair net bilgi sahibi olacaksınız. Yakadan başlanarak örülmeye başlanan gittikçe şekillenen yelek modeline bir örnek hemen aşağıda. Yapım aşamasında olan bu yelek belki ufak ta olsa size fikir vermiştir.

yakadan baslamali cocuk yelegiyakadan baslamali cocuk yelegi

 


İşte yakadan başlanarak örülmüş ve bitmiş bir yelek örneği. Çocuklarınıza gönül rahatlığı ile giydirebileceğiniz bu tür yelekler yapabilirsiniz. Hem kız çocuklarına hem erkek çocuklarınıza örebilirsiniz. Yakadan başlamalı örneklerde cinsiyet ayrımı yok. Galerimizde hem kız hem erkek çocukları için örnekler görebileceksiniz. Belki normale göre değişik ve zor bir yöntem gelebilir bu ama kolay ve anlaşılır videoyu izlediğinizde daha iyi anlayabileceksiniz. Renk renk örneklerimizin daha fazlası galerimizde. Dört mevsim giydirebileceğiniz el örgüsü yelekler yaparak gönül rahatlığı ile giydirebilirsiniz yavrularınızı.

yakadan baslamali cocuk yelek ornegi

yakadan baslamali cocuk yelek ornegi

İşte aşağıda da erkek çocuklar için bir örnek sunmak istedim. Kız çocukları için çeşit çok ama biliyorum ki erkek çocuklarınıza örnekler zorlukla bulabiliyorsunuzdur. İşte buradan erkek çocuklar için örgü yelek modellerini inceleyerek erkek çocuklarınız için örnekleri inceleyebilirsiniz. Son örneğimizden sonra anlatımlı videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum böylece siz de son zamanların modası yakadan başlamalı yelek örneği yapılışını öğrenerek çocuklarınıza kışa çok güzel örnekler yapabilirsiniz.

yakadan baslayan orgu cocuk yelegi

yakadan baslayan orgu cocuk yelegi

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir