Yaratıcı ev dekorasyon fikirlerinden bir demet

Yaratıcı ev dekorasyon fikirleri 2016 değişiminde genç odası dekorasyonlarına da dokunuşta bulunabilirsiniz.
Yaratıcı ev dekorasyon fikirleri 2016 değişiminde genç odası dekorasyonlarına da dokunuşta bulunabilirsiniz.

Yaratıcı dekorasyon fikirleri denildiği zaman aklınıza illa ki çılgınca görünümlü unsurlar gelmesin. Yaratıcı oda dekorasyonlarını sil baştan gerçekleştirme düşüncesi içinde olanlar öncelikle en yeni tasarım mobilya, dekoratif aksesuar ya da dekorasyonda gücünüzün yeteceği unsurlar olan değişimlere göz atmak olmalıdır amacınız. Dekorasyonda elinizdeki unsurlarla değişim elde edebileceğinizi asla aklınızdan çıkarmamalı adım atacağınız değişimlerle farkı hissettirecek görünümleri kendiliğinden hissettirecek ortamlara yerleştirebilmeyi bilmelisiniz. Üst resimde genç odası dekorasyonuna bir dokunuşta bulunurken yaratıcılık adına elde edilmesi planlanan değişim unsuru olarak fonksiyonel mobilya tercihinde bulunmayı amaç edinmek birincil tercihlerden olmuştur. Ekonominiz mobilya değişimine el veriyorsa öncelikle üstteki gibi alt kısmı masa ve çalışma lan sunumu ile kullanıma cevap verecek alanı sunarken üst tarafta yatak alan sunumunu gerçekleştiren ranzalı modellere göz atarak genç odalarınızı yaratıcı fikir tercihi ile yenilemeye bakabilirsiniz.

Yaratıcı ev dekore ederken duvarları aktif bir şekilde değerlendirebilirsiniz.
Yaratıcı ev dekore ederken duvarları aktif bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Duvar dekorasyon değişimleri ile de yaratıcı oda görünümlerini yakalamak sizlerin elinizde üst resimde ilk bakışta odada farklılık adına dikkat çekiciliği koruyan duvar görünümlerindeki farklılık ile odalarınızdaki değişimin hakimiyetini herkesin algılamasını sağlayabilirsiniz. Fotoğraflar her ne kadar ilgi çekici görünse de alt zemin sunumu ile dikkatleri daha bir ayrı üzerine çekmeyi başarmıştır.Odada bütünlük sağlayan görünümde siyah beyaz renklerin zıtlıkları bir arada tutan görünümü ile odalarınız ayrı bir ambiyans ile sizlerin değişim tercihinizde yenilik ile değişim gerçekleştirmenizi sağlayabilmektedir.Yaratıcı fikirlerle geniş oda dekorasyonlarını farklı dekoratifliklere kavuştuabilirsiniz.
Yaratıcı fikirlerle geniş oda dekorasyonlarını farklı dekoratifliklere kavuşturabilirsiniz.

Yaratıcı aydınlatma ünitelerinin odada hakim olduğu üst resimde geniş alanlarda farklı iki oda dekoru oluşmununun gerçekleştiriliyor oluşu odalardaki etkileyiciliği elde tutabilmeye yardımcı unsurlar arasında yer almaktadır. Oda dekoratifliği sağlamada üstteki chester kanepe modelleri, duvarda yer alan parlak görünümlü bölüm, farklılık sağlayıcı tahtadan yapılmış biblo ya da kitaplık koyma alan sunumunu veren ihtiyaç giderici raflı bölme ünitesi….gibi pek çok unsur yaratıcılık edinimini kolaylaştırmaktadır. Siz de yaratıcı fikirlerden faydalanarak oda dekore etme fikrine sıcak bakanlardansanız bir an önce bana yorum atarak yardım alma imkanının kısa zamanda değerlendirmeye bakabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir