Yarım Asırlık Oleg Cassini markasının yeni sezon abiyelerini görmelisiniz

oleg cassini abiye modelleri
oleg cassini abiye modelleri

Unutulmaz aktrsit’lerin eşsiz moda tasarımcısı Oleg Cassini’nin yeni sezon abiye koleksiyonu’ndaki renkler göz kamaştırıyor.Oleg Cassini koleksiyonları sırf gece davetlerinde değil,söz ve nişan gününüz içinde oldukça doğru bir seçim olacaktır. Malum kısa bir süre sonra yaz aylarını hep birlikte yaşamaya başlıcaz. Özel günlerin en çok kutlandığı yaz ayları, düğün, nişan, sünnet ve mezuniyetlerin de en çok tercih edildiği mevsimdir. Bayanlar için özel günler büyük önem taşır. Günün ve gecenin en şık bayanları arasın da olmak için bazen aylar öncesinden itibaren abiye modeli arayışına giren bayanlar, tepeden tırnağa kusursuz bir şıklık için ince eleyip sık dokurlar. Oleg cassini abiye modelleri ile özel günlerin en dikkat çekici ve şık bayanları arasın da olmanın garantisini yaşayacaksınız. Yeni sezona farklı renk ve tasarımlar ile merhaba diyen ünlü abiye markasının kendi web sitesinde ki modelleri yakından incelemek ve hatta beğendiğiniz modeli satın almak için oleg cassini web sitesini tıklayınız.

OLeg Cassini modellerinde sadece trendleri değil,vazgeçilmez klasiklere girmiş elbise modellerini de bulabilirsiniz.Cassini modellerinde kadının zerafeti ön plana alınarak tasarım yapılıyor.Tül,payet işli romantik abiye modelleri de ,bordo,yeşil ve ten rengi kumaşlardan tercih edilerek üretiliyor.oleg cassini yeni sezon abiye
oleg cassini yeni sezon abiye

 

Geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Oleg Cassini, her zevke ve vücut tipine uygun seçeneklerini mağazalarında bulunduruyor..Oleg Cassini gelinlik modelleriyle de ön plana çıkan markalar arasında.


Oleg Cassini tasarımları kırmızı halı ünlülerinin kıyafetlerinden de feyz alınarak tasarlanabiliyor. Tutku dolu bordolar, yeşiller ve ten rengi tonlarını, ışıltılı pul ve payetlerin yanı sıra, hafif tüllerle birleştiren romantik modeller güzelliğinizi en şık şekilde tamamlayacak.

 

oleg cassini siyah abiye
oleg cassini siyah abiye

 

Önümüzde yakın zamanda bulunan 14 şubat sevgililer gününde ,evlenme teklifi alacak bayanlar için Oleg Cassini oldukça doğru bir tercih olacaktır.Yarım asırlık bir Amerikan markası olan Oleg Cassini moda dünyası’nda kanıtlayabileceğinin en üstünde kanıtlamış durumda. Olef cassini markasının koleksiyonun da özel gün adına hemen hemen her türlü model ve tasarımları kolaylıkla bulabilirsiniz. Oleg cassini gelinlik modelleri, oleg cassini ayakkabı, abiye modelleri, aksesuar, nikah şekerlerinin yanısıra farklı ürünleri de bünyesine dahil eden markanın yeni sezon abiyeleri ile bu yaz oldukça şık geçecek.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir