Yaz Elbise Modelleri 2017 Hanımlara Hitap Ediyor

Yaz Elbise Modelleri 2017– Hanımlar eskiden olduğu gibi tek bir kıyafetle geçmiyor mevsimler artık sabahı akşamı yazı kışı ne giyeceğiz diye kara kara düşünür olduk. Bunları düşünene kadar biraz farklı konular üzerinde yoğunlaşsak inanın her evden bilim adamı çıkar:) Malumunuz yaz günlerindeyiz sıcağı buram buram hissederek geçiyor günler. Peki bu yaz günlerinde neler giymeliyiz. Hem modaya hitap edecek hem yazın bizi serin tutacak değişik elbise modelleri derledim sizlere. Bir bakalım hangilerini beğeneceksiniz.Yazın en güzel yanlarından biri de tek parça kıyafetler giyebilmemizdir sanıyorum. Özellikle biz hanımlar o yönden çok şanslıyız tek parça incecik kıyafetler giyip yazın o sıcak havasında hafif bir şekilde kalmayı başarabiliyoruz. Bu yılın en güzel elbise modellerinde en çok yine çiçek desenli modeller göze çarpıyor. Kumaş seçenekleri arasında da yazlık olarak şifon ilk tercihler arasında. Bu kavurucu sıcaklardan en az etkilenmek için elbisemizin modeli görünümü kadar kumaşının türü de çok önemlidir. Özellikle yazın hem serin tutacak hem hafif hem de içimizi göstermeyen kumaşlar tercih edilmek istenir. Özellikle bu daha çok tesettürlü hanımların başının belasıdır. Hem içini göstermeyecek hem hafif ve serin tutacak tabii bir de terletmeyen olsa hani hiçte fena olmaz değil mi?


 

Sizlere tavsiyem ister elbise ister başka kıyafet olsun sentetik kumaş tercih etmeyiniz. Özellikle piyasada çok fazla yer almakta sentetik kumaştan dokunmuş kıyafetler. Bunlar hem cildinizin hava almasını engeller hem de ter oluşumunu hızlandırır. İşte aslında uzak durmak gerek diyoruz ama bu madde ile yapılan giyecekler hem ucuz hem uzun ömürlü olmakta.

 

Yine şile bezi elbiselerde yazın en çok tercih edilenlerden. Elbise alırken ya da yazın kıyafet seçerken özellikle %100 pamuklu olmasına dikkat etmek gerek. Çünkü pamuklu kıyafetler nemi hapseder ve ter oluşumunu engeller. İşte fikirler bizden elbisenizi artık tercih etmek sizden. Tabii hem modaya uygun hem kendinize yakıştırdığınız model olmalı değil mi tercih edeceğiniz elbise. Sizler için derlediğim örnekler 2017 yılı modellerine ait görseller. Artık zaten internette de o kadar çoğaldı ki kıyafet satışı yapan mağazalar sayısız örneklere hemen ulaşabilirsiniz. Yaza özel kız çocuk elbise modelleri adlı konumuzu incelemek için buradan buyrun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir