Yemek sunumunda çılgınlık !

Sunum gerçekten de önemli değil mi melekler, yapılan menemenin tavada masaya gelmesini bir düşünün. Sahi sabah yazıyorum bu yazıyı vallahi acıktım diyebilirim. ( Ramazandan dolayı yemeyeceğim ama ) Her Neyse nerede kalmıştım sunum diyordum hah, menemeni hazırladınız her şey tamam mis gibi koktu yumurtalarını kırdınız dilerseniz karıştırın dilerseniz az bişey karıştırın ve hazırlayın sonracıma dumanı üzerindeyken biraz karabiber serpiştirip üstüne de yeşillik atıyorsunuz süper oluyor 🙂 Yani en azından ben öyle düşünüyorum. Sunum gerçekten önemli arkadaşlarım.

Şimdi bu dünyadaki insanlar lezzet olayını geçmişler ve yeni yeni sunumlar yapmaya başlamışlar. Tabiki işin şeyini çıkartmışlar ama ben bi garipsedim açıkçası. Yani ben olsam böyle sunumu yapan kişiye iki çift okkalı laf söyler sonrada yemeği nerede yiyecek isem orayı ter ederim. Saçma geldi dimi size de peki tamam saçma gelmedi ise sizlere hemen galeri olarak sunum çılgınlığının ne boyutta olduğunu gösterir bir galeri hazırlayayım olur mu ?Hani Nusret’e gidiyorsunuz 30 tl lik eti 400 e yiyorsunuz ama oradan lezzet alıyorsunuz bıçakla etin kesilişi ne bilelim servisi vs on numara diyebiliri. Peki aşağıdakilere ne demeli ? Siz olsaydınız böyle sunumu yapılan bir yemeği yer miydiniz ? Bu arada Ramazan Münasebeti ile iştahlarınızı açmayacak derecede kötü sunumların olmasından dolayı vijdanen de acayip rahatım bunuda belirtmeden geçemeyeceğim kızlar.

Herkese Hayırlı Ramazanlar Diliyorum. Siz siz olun asla ama asla böyle bir sunum yapmayın. Biraz yaratıcı olun da, böyle sunum mu olur allaşkına 🙂


KARŞINIZDA YEMEK SUNUMUNUN SON TRENDİ 

( Resimlere Tıklayarak Galeri Halinde Gezebilirsiniz )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir