Yeni Derya Baykal Örgü Modelleri Programdan En Güzel Örnekler

Yeni Derya Baykal Örgü Modelleri– Hanımları ekran başına toplayan ve program da paylaştığı örgü modelleri ile bayanların büyük beğenisini kazanan Derya Baykal, örgü modelleri marifetli hanımlar tarafından tam not alıyor. İlgi ile izlenen programda yer alan Derya Baykal örgü modelleri ile ilgili görselleri sizler için galerimizde paylaştık. Galerimizi tıklayarak, yeni, değişik ve en güzel Derya Baykal örgülerini yakından inceleyebilirsiniz. Program dediğimiz gibi tüm bayanlar tarafından ilgi ile izlenmekte. Derya baykal programda uzman konukları ile örgü alanında ve diğer birçok alanda çok detaylı örnekler, püf noktaları gibi hayatımızı kolaylaştıracak bilgiler de sunmaktadır. Derya baykal örgü modellerinde yok yok. Şapkalar, atkılar, battaniyeler, danteller, patikler, çoraplar, boyunluklar daha saymaya devam edersem saymakla bitmez. 

derya baykal atki modeliderya baykal atki modeli

O kadar şık modeller var ki hangi birini sizlere sunayım şaşırdım kaldım doğrusu. Atkılar, bereler, bebek patikleri, elbiseleri, yelekler, boyunluklar, eldivenler çok hoşlar doğrusu. Çok özel örnekleri arasında derya baykal fiyonklu patik örnekleri yazımızı da buradan inceleyerek bu konu hakkında fikir edinebilirsiniz. 


derya baykal bebek patigi örgü örnegi

derya baykal bebek patigi örgü örnegi

Aşağıdaki eldiveni özellikle seçtim sizler için. O kadar şık bir model ki örneğini çıkarmak isteyen bayanlar resmi yakından inceleyerek çıkarabilirler. Buna uygun olarak boyunluk bere takımı da kombine ederek şık bir uyum sağlayabilirsiniz. Bu eldivenlerin yapılışına ilişkin videoyu yazımızın sonunda paylaşmak istedim. Yapılışını daha ayrıntılı şekilde izleyebilirsiniz. En güzel derya baykal örgülere galeride sizler için yer verdik. Örnekleri inceleyebilir bu şık eldiven için videoyu izleyebilirsiniz.

derya baykal eldiven örgü modeli

derya baykal eldiven örgü modeli

 

 

Derya Baykal Örgü Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir