Yeni Gelin Yatak Odası Modelleri Evleneceklerin Dikkatine

Yeni Gelin Yatak Odası Modelleri– Bu konuyu açmak istedim çünkü son zamanlarda oldukça sıkça gördüğümüz yeni evlenenlere dair formatlanmış programlar yayınlanmakta. Yaz geldi tabii düğün dernekler de sıkça kurulmaya başlandı. Özellikle yeni evlenecek çiftler yeni ev dekore ederken en özen gösterdikleri yerlerden biridir yatak odaları. Herşey istedikleri gibi eksiksiz olsun isterler. Tabii öyle bir hevestir ki bu yeni bir yuva kurulacak haliyle herşey şık ve güzel olmalı değil mi? Ben de sizler için yeni gelin yatak odası tasarımlarını sunmak istedim. İnceleyerek siz yeni eviniz için hoş bir yatak odası dizaynı yapabilirsiniz.Yeni gelinlere ait programlarda gördüğümüz kadarıyla da yeni gelinlerin yatak odaları genelde beyaz renk hakim olduğu açıkça ortada. Ama son yılların pastel tonlarını da görebilirsiniz. Özellikle yeni gelin yatak odası modellerini incelediğimizde de ağırlıklı olarak bayanların söz sahibi olduklarını görüyoruz. Bu yatak örtülerinin renklerinden modellerinden sezilmiyor değil. Yeni damat olmuş beylere de bunu kabullenmek düşüyor tabii. Özellikle yukarıdaki ve aşağıdaki yeni gelin yatak odası tasarımları siz yeni evleneceklere fikir verecektir diye düşünüyorum.

blank


Yeni gelin yatak odalarını dizayn etmek kadar süslemelerde önem taşıyor. Özellikle yatağın etrafına geçirilen bir tül cibinlik şık yatak örtüleri de süslemede etkili elemanlar diyebiliriz. Yine yatak odanızı kalabalık göstermeyecek ama yer aldığında işinize yarayacak ve hoş bir görünüm sağlayacak josefin koltuklarda yatak odanıza renk katan detaylardan. Yine aksesuar olarak hem de yine aydınlatma rolünde kullanılacak şık uyumlu abajurlar tercih edilebilir. Perdeler halılar örtülerde daha çok soft renkler hakim yeni gelin yatak odalarında. Yeni gelin olacaklar özellikle yatak odası seçimi yaparken düğün paketleri olarak araştırma yapmanız ödemede kolaylık da sağlayacaktır ve önemli bir konu da evinizin ölçülerine uygun olarak mobilya ve eşya seçmek daha kolay bir yerleşim yapmanıza olanak tanıyacaktır.

blank

Yatak odasında yatak başlığının modeli de büyük önem taşıyor biz bayanlarca. Şık ve gösterişli olması açısından yatak odası dekorasyonuna kattığı değer çok fazla olmakta. Yatak odanızda ihtiyacınız olacak bir ürün de ayna özellikle dolaplı boy aynalarını çok amaçlı tercih edebilirsiniz. Bence bu konuda beylerin de fikrini almak önemli. Yatak odasını sonuçta tek başınıza kullanmayacaksınız bayanlar bencillik etmemekte fayda var 😉 Yeni evleneceklere kolaylık olması açısından eşya listesi konumuza göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Yeni Gelin Yatak Odası Modelleri Evleneceklerin Dikkatine” için bir yorum

  • 12 Temmuz 2017 tarihinde, saat 14:14
    Permalink

    katılıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir