Yeni sezon bebek beşiklerinden faydalanarak bebek odalarınızı modernleştirebilirsiniz

2017 Bebek beşik seçiminizde büyüyen beşik tasarımlarından faydalanabilirsiniz.
2017 Bebek beşik seçiminizde büyüyen beşik tasarımlarından faydalanabilirsiniz.

Yeni trend bebek beşiği modellerinden faydalanarak bebek odası dekorasyonlarınızda yeni görünümler yakalayabilirsiniz. Son senelerde en gözde tasarımlar zinciri arasında yer alan büyüyen karyola tipindeki bebek beşikleri bebeğinizin uzun vadeli aynı üründen faydalanabilmesine yardımcı olabilmektedir. Farklı bebek beşiği modelleri arasından gerçekleştireceğiniz seçimler bebek odanızda estetik ve fonksiyonel alan zenginliğine yer verebilecektir. Bebeğinizi yerleştirdiğiniz yerden yüksek olan parmaklıklı beşikler bebeğinizin küçük yaşlarda beşikten düşme durumuna engel olurken; büyüyen karyola tipinde kullanım gerçekleştireceğinizde genç odasında karyola tipi kanepe görünümü alan görünümü ile kullanışlılık sağlayabilecektir.

2017 Çilek Mobilya tasarımı olan sallanan bebek beşiği modellerinden faydalanabilirsiniz.
2017 Çilek Mobilya tasarımı olan sallanan bebek beşiği modellerinden faydalanabilirsiniz.

Çilek Mobilya her sene birbirinden güzel tasarımları ile büyüleyici görünümleri el üstünde tutabilmektedir. Tasarım olarak beklediğiniz fonksiyonel özelliği gerçekleştiriciliği ile bilinen sallanabilen beşikler arasında bulunan üst resimdeki tasarım gerek ahşap yapısı gerekse sallanabilir ayak tasarımı ile sizlerin kullanım kolaylığı sağlayabileceğiniz bir ürün olarak bebek odanızda yer alabilecektir. Cibinliği ile beraber kullanabileceğiniz bu kaliteli Çilek bebek beşiklerini size en yakın mağaza ziyaretinde bulunarak incelemeye başlayabilir; beğendiğiniz modeli satın alma işleminiz ile bebeğinize konforlu bir uyku alanı oluşturabilme fırsatından faydalanma mutluluğunu yaşayabilirsiniz.Bebek odası beşik modelleri 2017 seçiminde alt değiştirme ünitesi ile bütünleştirilen takımlardan faydalanabilirsiniz.
Bebek odası beşik modelleri 2017 seçiminde alt değiştirme ünitesi ile bütünleştirilen takımlardan faydalanabilirsiniz.

Bebek odası takımları beşiği, şifonyeri, gardırobu ile beraber satılmaktadır.  Beşik alırken alt değiştirme ünitesinin bulunduğu modellerden faydalanarak bebeğinizin altını beşiğinde değiştirme zorunluluğuna son diyebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Beşikte yer alan çekmecelere de fazladan eşya koyarak elinizin altında daima yedek eşya bulundurma imkanına sahip olabilirsiniz. Beşik alırken uygun fiyatlı, fonksiyonel bir beşik düşünüyorsanız resimdeki gibi bir model tercihinde bulunarak bebeğinizi mutlu edebilecek tarzda bir oda dekore etme imkanını elinizin altında hissedebilirsiniz. Bebek odası dekorasyonları ile ilgili her türlü aklınıza takılan soruya cevap vermek içni burada olduğumu aklınızdan çıkarmamalısınız. Uzun ömürlü kullanabileceğiniz ve bebek odanızın genişliğine uygun alımlarınızda bana danışarak bebek beşiği sahibi olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir