Yeni sezon dekoratif aksesuarlarda farklı seçimler

Bakır suplalı cam sahan tercihi ile dekoratif aksesuar bakımından farklı bir seçimde bulunabilirsiniz.
Bakır suplalı cam sahan tercihi ile dekoratif aksesuar bakımından farklı bir seçimde bulunabilirsiniz.

Yeni sezon dekoratif aksesuarlar ile oda dekorasyonlarınızda fark katan görünümlere sahip olabilirsiniz. Oda dekoratifliklerinize can katıcı değişime yer açmada üstteki gibi şık bir bakır suplalı sahan tercihi ile zenginlik edinebilirsiniz. Salon dekorasyonlarınızda işte bu dedirtecek bir görünüm olan üstteki şık dekoratif aksesuar ile odalarınızda tam bir Osmanlı havasını yakalayabilirsiniz. Ya da lüks görünümlü ortam hazırlığında tercih edebileceğiniz bir dekoratif aksesuar için bu altın görünümlü sahan ile şark köşeniz için kaçırılmaz bir unsuru evinize davet etmiş olabileceksiniz.

Dekoratif salon aksesuar kristal set ile salon görünümlerinize estetik kazandırabilirsiniz.
Dekoratif salon aksesuar kristal set ile salon görünümlerinize estetik kazandırabilirsiniz.

Kaliteli markaların lüks ayrıntılarını gözler önüne serebilen görünümler için salon aksesuarı tercihi için üstteki şık takımı da tercih edebilirsiniz. İstikbal dekoratif aksesuarları ile salon ya da oturma odası ya da antreler için dresuar üzerinde bu tarz şıklık katan dekorasyon bütünleyicilerden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz gümüşlüğünüz ya da yaşam ünitelerinin üzerinde de bu tarz aksesuarlara yer açabilir; cam şıklığını odalarınızda görsel sunum yapacak şekilde dizayn edebilirsiniz. Tasarımda çığır açan bu tarz aksesuarları Bellona, English Home mağaza ziyaretleri ile de bularak hayatınızda en özel görünümlere yer açabilirsiniz. Kaliteyi ev dekorasyonlarınızda hissetmek resimden de anlaşılacağı üzere o kadar da zor değil.English Home dekoratif aksesuar tasarımları sayesinde ev dekorasyonlarınızda özelleştirici görünümlere yer açıcı davranabilirsiniz.
English Home dekoratif aksesuar tasarımları sayesinde ev dekorasyonlarınızda özelleştirici görünümlere yer açıcı davranabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonları da bayanların her zaman dikkat ettikleri en güzel dekorasyonlardandır. Dekorasyon tarzınıza uyum gösterecek standartlardaki bir dekor aksesuarı seçiminde üstteki gibi kurabiyelerinizi yerleştirebileceğiniz şık bir aksesuardan faydalanabilirsiniz. Misafirlerinize şık bir sunum olabilecek bu ünite ile farklı bir görünüm yakalarken ferforje farkını önce mutfağınıza sonra da ev dekorasyonunuza adapte etmiş olabileceksiniz. En güzel gün toplantılarınızda, en unutulmaz sunumlar için yaptığınız hazırlık aşamalarında, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde….kısacası tüm özel günlerde sizlerin memnun kalacağınız tüm ayrıntıları bir araya getiren dekor unsurlarını ev dekorasyonlarınızda tercih etmeye hazır mısınız? Cevabınız daha edemedim ise size yardımcı olmam adına yorumda bulunmanızı beklediğimi unutmamalısınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir