Yeni sezon oturma odası dekorasyon modelleri

2016 köşe oturma grubu modelleri ile dar oturma odalarınızda şık görünümler elde edebilirsiniz.
2016 köşe oturma grubu modelleri ile dar oturma odalarınızda şık görünümler elde edebilirsiniz.

Ev dekorasyonlarınızda modern görünüm yakalama düşüncesi içerisinde misiniz? 2016 senesinin en trend dekorasyon uygulamalarını gerçekleştireceğiniz oturma odalarında dar alandan dolayı istediğiniz dekoratifliği yakalamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Moda takipçilerinin sevebileceği standartlarda üstteki resimde yer açtığım köşe takımı mobilya modelleri 2016 koleksiyonu içerisinden seçeceğiniz köşe grubu renkli kırlentler ile hoş bir oturma odası dekore etmenize yardımcı olabilecektir. Oturma odası dekorasyonlarınızda en kaliteli görünümlere yer açabilecek bu mobilyalar duvardaki dekoratifliklerle de bütünleşince tam bir aşk yuvası oluşturmanıza yardımcı olabilecektir. Oturma odası aydınlatma modelleri seçiminizde de renk ve desen bütünlüğünü elde edebileceğiniz model seçimlerinde bulunarak en doğru dekoratifliği yakalayabilirsiniz.

Kilim köşe grubu model tercihinde bulunarak oda dekorasyonlarınızda kaliteli bir görünüm oluşturabilirsiniz.
Kilim köşe grubu model tercihinde bulunarak oda dekorasyonlarınızda kaliteli bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Köşe oturma gruplarında en trend tercihleriniz listesinde yer edinebilecek seçenekler arasında yer alan üstteki Kilim Mobilya köşe oturma grubu tercihiniz ile sade ve rahat bir oturma odası dekore edebilirsiniz. Kırlentleri ve yan kısımları çektirme uygulaması ile bütünleştirilen bu köşe grubu rengi ile de dekorasyon bütünlüğünü sağlayan bir alternatif seçiminiz olabilecektir. Kaliteli ve uygun fiyat garantisini size sunan Kilim Mobilya çiçekli kırlentleri ile üstteki gibi oda dekorasyonlarınızda bahar havasını hissetmenize yardımcı olabilecek bir seçim olabilir.Trend renklerden faydalanarak oturma odalarınızda istediğiniz yeni moda dekorasyon modellerini oluşturabilirsiniz.
Trend renklerden faydalanarak oturma odalarınızda istediğiniz yeni moda dekorasyon modellerini oluşturabilirsiniz.

Mürdüm renginin trend renkler kombinasyonu ile karşımıza çıkışı 2015 yılından bu yana devamlılık arz etmektedir. Mor ve beyaz renklerin birleşimi ile oturma odalarında tam bir konsept olarak üstteki gibi bir görünüm zenginliğini sunan dekorasyonlar arzu duymanız durumunda odalarınızda yer edinebilir. Şık bir yaşam ünitesi ile birleşen oturma odası takımı modelleri 2016 koleksiyonunda beğendiğim ve sizlerle paylaştığım resimdeki modele siz de bayılacaksınız. Canlı çiçeklere zevkinize göre odanızda yer açabilir; en güzel görünümleri yakalama arzunuzu bir an önce bu tarz dekorasyon modelleri ile hayata geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Oturma odası dekorasyonlarında en güzel görünümlerle ilgili merak ettiklerinizi ve uygulayabileceklerinizi bir an önce benimle paylaşıp yorumda bulunabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir