Yeni Sezon Tesettür Tunik Modelleri İle Bu Yaza Damganızı Vurun

 

En Yeni Tesettür Tunik Modelleri– Tunik modelleri her bayanın elbise dolabının demirbaş bir giyim modeli olarak yer almaya devam ediyor. Farklı renk ve modellerden oluşan tunikleri, tayt ve pantolon üstlerine kombinleyerek kullanabiliyorsunuz. Rahat bir tasarım olan tunik modellerinden sizlere bu yazımız da yeni sezon tesettür tunik modellerini galerimiz de paylaşıyoruz. Galerimizi tıklayarak en güzel, değişik ve yeni sezon tesettür tunik modelleri ile birlikte tunik kombinlerini inceleyebilirsiniz. Son yıllarda özellikle alışveriş sitelerinde tesettüre çok fazla yer verilmesi ile tesettür modası atağa geçmiş durumda. Renkli renkli son moda tesettür giyim oldukça revaçta. Aslında sadece tesettürlü hanımlara değil açık hanımların da ilgisini çekebilecek renk ve tasarımlarda tunik modellerini görebilirsiniz. Şık ve özgün tasarımlarla tesettürlü hanımların ilgisine sunulan ürünler içinden sizlere yepyeni tesettür tunik modellerini sunmak istiyorum.lacivert tesettür tunik modeli

lacivert tesettür tunik modeli


Tasarım harikası yeni tesettür tunik modeline işte bir örnek. Bu yaz bu modeli çok sık görecek gibiyiz. Önü kısa arkası uzun modellerle adeta bir kuğu gibi olacaksınız. Bu modelde de kuyruk kısmının tülle daha şık ve zarif bir görünüme kavuştuğunu görebilmekteyiz. Sade bir renk ile tasarlanan bu model şıklığı ile oldukça ilgi çekici. Yaka kısmının şık detayı ise görülmeye değer. Bununla birlikte beyaz pantolon ile şık uyumu gözlerden kaçamaz. Aşağıdaki örnekte ise yine yukarıdakine benzer bir örnek görüyoruz. Ama modele baktığınızda ön kısımda yer alan motifler harika bir görsellik oluşturmuş. Sizlere de bir fikir olması açısından öndeki krem motifler ile şalın aynı renk uyumu çok şık görünmekte. Yine ayakkabı olarak vizon renk seçimi cuk diye yerine oturmuş diyebilirim.

yeni tesettür tunik örnegi

yeni tesettür tunik örnegi

Bu modellerin ışığında yepyeni yaza damgasını vuracak tesettür tunik modellerini galerimizde sizler için derledik. Tunik modelleri şal ve pantolon kombineleri ile sizler de fikir edinebilirsiniz. Seçeceğiniz tunik modeli ile pantolon ve ayakkabılarınızın uyumlu olması halinde daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İster sade ister renkli örneklerini inceleyerek bu yaz tarzınızı oluşturabilirsiniz. Aslında dediğim gibi kapalı olmanıza gerek yok açık olanlar da bu modelleri çok şık bir biçimde taşıyabilirler. Modellerle ilgili nacizane fikirlerimize ihtiyacınız olursa https://www.meleklermekani.com/orgu/ adresiden bize ulaşabilirsiniz.Şimdi dilerseniz daha fazla modeller için galerimize hep birlikte göz atalım.

Tesettür Tunik Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir