Yeni sezonda dekoratif aynalarla duvarlarınızda yenilik yakalayın

2016'da duvar dekorasyonlarınızda yeni trend dekoratif aynalardan faydalanabilirsiniz.
2016’da duvar dekorasyonlarınızda yeni trend dekoratif aynalardan faydalanabilirsiniz.

Ev dekorasyonlarımızı zaman zaman yenilemek isteriz. Aynı eşyaları sık aralıklarla tutup değiştiremeyeceğimize göre ekonomik çözümlerle elde edeceğimiz değişim tercihlerinde bulunma arzusu uyanır içimizde. Bu seçimi gerçekleştirmek için tercih edeceğimiz seçenekler arasında en sık başvurduğumuz dekoratif unsurlar arasında yer alan aynalar koşar imdadımıza. Dekoratif ayna modelleri 2016 koleksiyonunda yer alan farklı tasarımlar arasında yer alan üstteki model şıklık adına aradığımızı vereceğe benziyor. Duvarınızda aile ağacı yaşatıyormuş hissi elde edineceğiniz küçük aynaların yer aldığı ağaç meyvesi görünümündeki aynalar sizlerin duvarlarınızda farklı bir görünüm oluşturmaya yetecektir.

Farklı dekoratif ayna modelleri uygulamasında parça-bütün ilişkisini yansıtan ayna modellerinden faydalanabilirsiniz.
Farklı dekoratif ayna modelleri uygulamasında parça-bütün ilişkisini yansıtan ayna modellerinden faydalanabilirsiniz.

Aynalar ile oda dekorasyonlarınızda daha geniş alanlar elde etme fikrini de yaşatacağınızdan emin olabilirsiniz. Zevkinize uygun tasarımın duvarınızda yer almasını istemez misiniz? Yaprak, daire, oval, kalp, çiçek desenli gibi seçebileceğiniz milyonlarca dekoratif ayna tercihini 2016’nın özel tasarım dekoratif ayna modelleri koleksiyonundan gerçekleştireceğiniz seçimlerle tamamlayabilirsiniz. Üstteki gibi yaprak desenli dekoratif aynanın içinden çıkıyormuş gibi görünen yaprak figürlerinin duvarda ayna etrafında oturduğu görünüm duvarlarınızda farklı bir ayrıntı olarak göze çarpabilecektir. Bu görsel zenginliği size sunan aynalar oda dekorasyonunuza uyum sağlayabilecek çeşitliliği ile her sene sizlerin beğenilerinizi kazanan modelleri ile kataloglarda sizleri beklemektedir.Farklı tasarım ayna modelleri ile duvarlarınızda estetik ayrıntılar elde edebilirsiniz.
Farklı tasarım ayna modelleri ile duvarlarınızda estetik ayrıntılar elde edebilirsiniz.

Farklı bir tasarım olan üstteki model de salon, oturma odası, genç odası ya da yatak odası…Belki de antrenizde tercih edebileceğiniz dekoratif aksesuarlardan biri olarak evinizde yer alabilir. Kullanıma uygun bir ayna olabilecek bu ayna modelini sadece dekorasyonda değişim için elde etmek istediğiniz bir dokunuş tercihinde bulunarak da tercih edebilirsiniz. Odalarınızda derinlik, genişlik ve ferahlık gibi etkileri oluşturan aynaları seçerken boyutu elde etmek istediğiniz anlama göre tercih edebilirsiniz. Küçük aynalar geniş odalarda farklı duvar dekoratiflikleri için seçenek olurken; büyük ve geniş aynalar oda görünümünü geniş göstermede yardımcı olabilecek dekor unsurlarındandır. Aynalarla ilgili yazımda merak ettiğiniz tüm ayrıntılar için yorumlarınızı bekliyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir